GRYNOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » WIADOMOŚCI ŚWIAT » BRAZYLIJSKI RZĄD CHCE POKAZYWAĆ JAK ZABIJAĆ DZIECI.

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Brazylijski rząd chce pokazywać jak zabijać dzieci.

  
TheAspartam
20.07.2012 13:37:14
poziom 6Grupa: Administrator 

Posty: 1195 #976390
Od: 2012-7-18
Brazylijskie ministerstwo zdrowia zamierza edukować kobiety odnośnie tego, w jaki sposób samodzielnie przeprowadzić aborcję. Obrońcy życia są oburzeni. Przed wyborami prezydent Dilma Rousseff zobowiązała się, że nie wprowadzi ustawodawstwa legalizującego aborcję albo w jakikolwiek sposób zachęcającego do zabijania dzieci poczętych.
Obrazek
Brazylijskie media donoszą, że w ministerstwie zdrowia trwają prace, które pod pretekstem „uporania się ze szkodami, powodowanymi pokątnymi aborcjami” mają instruować kobiety, w jaki sposób same skutecznie mogą uśmiercić dziecko poczęte.

Zgodnie z przygotowanymi planami kobiety, które będę chciały dokonać aborcji – jeśli poinformują o tym zamiarze odpowiednie służby – dostaną instrukcję, jak tego dokonać. Otrzymają także za darmo chemiczne środki poronne i będą miały zapewniony bezpłatny dostęp do opieki szpitalnej po przeprowadzeniu „zabiegu”.

Chociaż administracja Rousseff nie potwierdziła ani nie zaprzeczyła tym doniesieniom, pro-aborcyjna minister ds. kobiet, Eleonora Menicucci, niedawno powiedziała gazecie „Folha de Sao Paulo”, że instruowanie kobiet, w jaki sposób mają przeprowadzać aborcje, nie jest nielegalne. Niezgodne z prawem jest jedynie dokonywanie aborcji(sic!).

Menicucci, była marksistowska działaczka, skazana w 1970 roku za terroryzm, przyznała się, że sama dopuściła się wielu aborcji. Instrukcje dot. tego, w jaki sposób uśmiercać dzieci poczęte, otrzymała w Kolumbii. Zarówno w Kolumbii, jak i Brazylii aborcja jest prawnie zakazana. Rzadko kiedy jednak sądy egzekwują to prawo.

W odpowiedzi na doniesienia o zamiarach ministerstwa zdrowia, Episkopat Brazylii wydał oświadczenie, zarzucając Rousseff niewywiązywanie się ze zobowiązań. Hierarchowie wezwali rząd do naprawy sytuacji. Podkreślili, że rząd Rousseff stwarza zachęty w celu szerzenia aborcji i faworyzuje interesy międzynarodowych organizacji, które chcą narzucić kontrolę populacji w krajach rozwijających się. Episkopat zarzucił prezydent, że lekceważy wolę większości narodu brazylijskiego, który jest przeciwny aborcji i łamie elementarne zasady demokracji.

Biskupi wezwali do „natychmiastowego” usunięcia ze stanowiska minister Eleonory Menicuccii sekretarza stanu ds. opieki medycznej Helvecio Magalhaesa, który koordynuje program w ramach ministerstwa.

Źródło: LSN, AS.
http://www.bibula.com/?p=58894
_________________
Zniewolenie jest ceną jaką trzeba płacić za nieznajomość prawdy lub za brak odwagi w jej głoszeniu!
http://monitorpolskislowian.neon24.pl
http://www.mpolska24.pl/blog/monitorpolskislowian
http://www.cda.pl/monitorpolskislowianiq24pl/folder-glowny?type=pliki
http://www.obiektywnie.com.pl/uzytkownicy/monitorpolskislowian.html  
Electra13.12.2018 22:27:34
poziom 5

oczka

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » WIADOMOŚCI ŚWIAT » BRAZYLIJSKI RZĄD CHCE POKAZYWAĆ JAK ZABIJAĆ DZIECI.

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta

<

Gada teraz:
Dodatki na bloga