NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » "KOCHAM DEMOKRACJĘ!" - RZEKŁ SZATAN I ODSZEDŁ NA ZASŁUŻONA EMERYTURĘ...

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

"Kocham DEMOKRACJĘ!" - rzekł Szatan i odszedł na zasłużona emeryturę...

  
TheAspartam
07.02.2014 15:14:20
poziom 6

Grupa: Administrator 

Posty: 1196 #1739905
Od: 2012-7-18


Ilość edycji wpisu: 1
Obrazek

Demokracja to przeciwieństwo i zaprzeczenie wolności. Alternatywą dla demokracji jest normalność - a konsekwencją demokracji - zbydlęcenie, koniec człowieczeństwa.Co to jest demokrajca? Jaka jest jej istota? Czy jeżeli demokratycznie wybierzemy sobie króla - to będzie już/jeszcze demokracja? A co jeśli będziemy wybierać króla co 4 czy 5 lat i nazwiemy go prezydentem?

Czy może chodzi o demokratyczne tworzenie prawa? Czy jeśli król każdą swoją ustawę podda pod referendum - to będzie demokracja? A czy prawo "veta" jest demokratyczne skoro większość coś przegłosowała?

Zadaję te pytania aby pobudzić Twoją wyobraźnię Drogi Czytelniku. Choć w praktyce i tak nie mają one znaczenia.

Bo istota demokracji jest dość jasna i każdy ją czuje - liczy się wola większości, prawda? Demokratyczna procedura oznacza, że podejmujemy decyzje wolą większości.

W prawdziwej demokracji, wolą większości w uczciwych wyborach wyłaniamy swoich przedstawicieli - a oni tworzą każdą, dowolną ustawę (prawo) w demokratyczny sposób, czyli również wedle woli większości.A co z wolną wolą człowieka? Każdego z nas? Co z Twoją wolną wolą?

Przecież demokracja to nic innego - jak oddanie swojej wolnej woli - swojej suwerenności - pod głosowanie. Pod dyktaturę większości.

Tak - pod DYKTATURĘ. Bo dyktatura polega na tym, że człowiek musi się podporządkować nie swojej woli, czyjemuś dyktatowi. I nie jest istotne czy dyktatorem jest jeden tyran, dobry król czy przypadkowa większość. To nadal jest dyktatura.

W demokracji człowiek już nie decyduje o sobie - tylko współdecyduje - ale decyzje podejmuje większość. Nie może mieć wolnej woli w odniesieniu do siebie, ale może narzucić (wraz w większością) swoją wolę innym. Czy to ma cokolwiek wspólnego z wolnością?

Przecież to nie do pomyślenia, żeby np. Twój sąsiad, Drogi Czytelniku - decydował za Ciebie o tym co jest dobre dla Twoich dzieci. Albo mówił Ci jak masz je wychowywać. A jednak! Godzisz się na to, żeby o Twoich dzieciach decydowała ANONIMOWA większość! (sąsiad przynajmniej Was kojarzy - a "demokratyczna większość"??)

W demokracji obcy ludzie decydują o Tobie i Twoich dzieciach - a przecież to jest nieludzkie! Jakim prawem to robią?

Wolna wola - i demokracja się WYKLUCZAJĄ!

Demokracja jest zaprzeczeniem wolności i suwerenności człowieka.Jeśli jesteś katolikiem - to pamiętaj, że wolna wola pochodzi od Boga. Jeśli popierasz demokrację - to występujesz przeciwko Bogu - bo niszczysz wolność człowieka. Niszczysz to co Bóg stworzył i dał człowiekowi: wolną wolę.

Jeśli jesteś ateistą - to pamiętaj, że wolna wola to JEDYNE co odróżnia nas od zwierząt. To istota człowieczeństwa. Wolna wola definiuje człowieka. Bez wolnej woli jesteśmy tylko nieowłosionymi, dwunożnymi ssakami o dużych mózgach. Dzięki wolnej woli stajemy się człowiekiem.

Jeśli popierasz demokrację - zabijasz w ludziach człowieka. Niszczysz to co stanowi o naszym człowieczeństwie: wolną wolę.Bóg, tworząc człowieka, dał nam wolną wolę - dał nam wolność. To największy i najpiękniejszy dar Boga. Szatan podsunął nam demokrację - aby nam ten dar podstępem odebrać. Aby zniszczyć Boga najdoskonalsze dzieło - Człowieka.I wygrał...

Dzisiaj nie jesteśmy już ludźmi. Jesteśmy wyborcami, elektoratem. Jesteśmy trzodą, z którą można zrobić wszystko. W imię demokracji.

Czy wiedziałeś Drogi Czytelniku - bo dla mnie był to szok - że gdybyś np. pojechał z dzieckiem pociągiem w odwiedziny do dziadków - czyli Twoich rodziców - to ONI - własni dziadkowie Twojego dziecka NIE MOGĄ WAS ODEBRAĆ z dworca SAMOCHODEM bez fotelika?

Ale taksówkarz może!!!

Obcy facet w nieznanym wozie MOŻE wieźć Twoje dziecko bez fotelika - za pieniądze.

A Twoi rodzice - ludzie którym najbardziej ufasz - w sprawdzonym samochodzie - NIE MOGĄ TEGO ZROBIĆ !!!!!

Koniec człowieczeńśtwa - do tego prowadzi demokracja.

http://freedom.neon24.pl
Obrazek
Obrazek

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » "KOCHAM DEMOKRACJĘ!" - RZEKŁ SZATAN I ODSZEDŁ NA ZASŁUŻONA EMERYTURĘ...

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta