NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » ZAMACH NA PUTINA, ATAK ILUMINATÓW... ZESTRZELONY SAMOLOT MALAYSIA AIRLINES I TEORIE SPISKOWE

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Zamach na Putina, atak Iluminatów... Zestrzelony samolot Malaysia Airlines i teorie spiskowe

  
TheAspartam
21.07.2014 09:24:37
poziom 6

Grupa: Administrator 

Posty: 1196 #1895926
Od: 2012-7-18
Jeszcze dopalały się szczątki boeinga 777 zestrzelonego nad wschodnią Ukrainą, śledczy nie dotarli na miejsce katastrofy, a już pojawiły się fantastyczne teorie spiskowe wskazujące winnych tego dramatu.

Może minąć dużo czasu, zanim dowiemy się, co było przyczyną katastrofy malezyjskiego boienga 777, który runął w obwodzie donieckim na wschodzie Ukrainy 17 lipca ok. godziny 16. Tym bardziej że jak dotąd donieccy separatyści nie dopuszczają ukraińskich ekspertów do miejsca katastrofy. To stwarza jeszcze większe pole do popisu dla wszystkich snujących teorie spiskowe. Czy ten, kto zestrzelił MH17, rzeczywiście próbował zamordować Władimira Putina?

Prawdziwą gorączkę wywołał raport przedstawiony przez stację Russia Today, który twierdził, że boeing 777 leciał niemal dokładnie taką samą trasą jak samolot prezydenta Putina, tyle że ten drugi 40 minut później. Cytowane z kolei przez agencję Interfax źródła zajmujące się tym wątkiem podają: - Mogę powiedzieć, że samolot Putina i malezyjski boeing przecinały się w tym samym miejscu. A dokładnie w którym? - To było blisko od Warszawy - na wysokości 10 100 m. Na takiej wysokości leciały mniej więcej w tym czasie oba samoloty . Podkreśla się również, że samolot prezydenta Putina nosi kolory - czerwone i niebieskie znaki, zadziwiająco podobne do tych, które są widoczne też na maszynach linii Malaysian Airlines. W ciągu kilku minut po ukazaniu raportu Twitter został zalany przez oburzone komentarze świadczące o tym, że uwierzono, że faktycznie była to nieudana próba zamachu. Niektórzy nawet poszli w swych przewidywaniach dalej, twierdząc, że to prezydent USA Barack Obama nakazał agentom CIA przeprowadzić rzekomy zamach. Wielu ludzi na Twitterze oskarżało też z jakichś bliżej nieznanych powodów o zamach na prezydenta Rosji bankową dynastię, rodzinę niemieckich Żydów Rothschild. - Rodzina Rothschildów próbowała zabić Putina, ale pomyłkowo uderzyła w inny samolot. A może w rzeczywistości tragedia samolotu jest nikczemnym dziełem okultystycznego tajnego stowarzyszenia Iluminatów? Illuminati to sekretna grupa bogatych ludzi, którzy chcą, żeby na świecie był tylko jeden rząd, którym oni będą rządzili. Kandydatem numer 1 do odegrania roli światowego rządu jest Grupa Bilderberga. Czy to możliwe, że właśnie oni odpowiadają za śmierć 298 osób? Wielu w sieci twierdziło, że Illuminati przeprowadzili atak jako część swojego długoletniego planu wywoływania trzeciej wojny światowej, a tym samym ustanowienie nowego porządku świata... głównie z powodu powiązań samolotu z liczbą siedem. Wiele współczesnych teorii spiskowych bazuje na tym, że wydarzenia na świecie są kontrolowane i manipulowane właśnie przez Iluminatów, skrytej społeczności, która działa od bardzo dawna, a która ma być odpowiedzialna m.in. za bitwę pod Waterloo, rewolucję francuską i zamach na prezydenta Johna F. Kennedy'ego. Pojawiły się nawet sugestie, że grupa ta jest w rzeczywistości partią komunistyczną chcącą stworzyć nowy porządek świata przez infiltrację hollywoodzkiego przemysłu filmowego.

Kolejna teoria spiskowa ma związek z Izraelem. Czy państwo zaplanowałoby zestrzelenie samolotu, aby odwrócić wzrok świata od jego ataku na Gazę? Dla wielu internautów to najbardziej prawdopodobny scenariusz. Benji z Londynu pisał na Twitterze: "Czy Izrael mógł coś z tym zrobić? Jest to niezwykle wygodne dla rządu Izraela, że dzień przed katastrofą zaczęli atak lądowy w Strefie Gazy.

Uwaga świata i mediów zostały całkowicie podporządkowane incydentowi MH17". Benji nie był odosobniony w tej analizie. Max Weedon dodał na Twitterze: "Boeing 777 runął nad Ukrainą; Izrael rozpoczyna ofensywę lądową przeciwko Hamasowi. Czy to możliwe, że te dwa wydarzenia są ze sobą powiązane?". To jednak nie wszystkie teorie, jakie zdążyły obiec już cały świat. Wielu użytkowników Twittera twierdzi, że paszporty ofiar znalezionych na miejscu były w zbyt dobrym stanie, by mogły należeć do osób, które były na pokładzie samolotu. - Wyglądają tak, że zaczynasz zastanawiać się, czy są one autentyczne - napisał na swoim profilu zdezorientowany Mamadoxie. Czy MH17 może być tym samym samolotem malezyjskich linii lotniczych, który zaginął w marcu? Argument ten ma swoich zwolenników, choć tych znaleźć już nie tak łatwo. Brak twardych dowodów nie zatrzymał teoretyków dzielących poglądy, że MH17 to w rzeczywistości MH370 - samolot, który zniknął w marcu br. JayCeePR napisał: "Czy malezyjski samolot zestrzelony przez terrorystów na Ukrainie to ten sam, który zniknął bez wieści kilka miesięcy temu?". Czy szefowa Międzynarodowego Funduszu Walutowego Christine Lagarde jest w istocie mózgiem zbrodni? Dyrektor zarządzająca MFW przemawiała do National Press Club w Waszyngtonie o mocy liczby siedem. W przemówieniu użyła numerologii, gdzie wiele prognoz na 2014 opiera się na "magicznej siódemce''. - Teraz mam zamiar przetestować swoje umiejętności numerologii, prosząc, aby myśleć o magicznej siódemce - powiedziała do publiczności. Lagarde odnosiła się do cyfry siedem na wielu przykładach, idąc tak daleko, że doprowadziła na blogach oraz portalach społecznościowych do oskarżeń pod jej adresem o kontakty okultystyczne. "Nie wiem, czy ktoś oglądał film »Numer 7« . Dyrektor MFW pokazała kilka bardzo tajemniczych zastosowań numeru 7" - pisano na Twitterze. Czy Lagarde próbuje nadać wiadomość o tragedii zestrzelonego samolotu w jej dziwacznej mowie o numerologii? Użytkownicy Twittera prześcigają się w fantastycznych hipotezach.

http://www.polskatimes.pl
  
marcus
22.07.2014 17:01:02
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)Grupa: Użytkownik

Posty: 2110 #1897261
Od: 2014-5-4


Ilość edycji wpisu: 1
To klasyczny spisek jewrejów amerykańsko-koszernych. I nic i nikt mnie nie przekona, że za tym nie stoją te międzynarodowe kanalie z NWO.

A co wy myślicie o tym zamachu forumowiczwe?TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ ZDJĘCIA. DARMOWA REJESTRACJA


Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » ZAMACH NA PUTINA, ATAK ILUMINATÓW... ZESTRZELONY SAMOLOT MALAYSIA AIRLINES I TEORIE SPISKOWE

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta