NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » SSYN KOMENDANTA GŁÓWNEGO POLICJI ZAMIESZANY W PODPALENIE

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Ssyn Komendanta Głównego Policji zamieszany w podpalenie

  
marcus
14.07.2014 18:02:14
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)Grupa: Użytkownik

Posty: 2110 #1889543
Od: 2014-5-4


Ilość edycji wpisu: 1
Obrazek
Syn Komendanta Głównego Policji zamieszany w podpalenie, a przyjaciel w przestępstwa narkotykowe

Trzech kumpli. Krzysztof Krajewski, Roman Pupkowski i komendant główny policji Marek Działoszyński znają się od lat, jak trzeba pomagają sobie. Krajewski i Pupkowski zamieszani są w kradzieże, podpalenia oraz narkotyki. I to właśnie przyjaźń z komendantem była dla nich jak dotąd gwarantem bezpieczeństwa

– pisze Gazeta Polska Codziennie.

fot. wPolityce.pl/ TVN24fot. wPolityce.pl/ TVN24Jak wynika ze śledztwa GPC i Telewizji Republika Krzysztof Krajewski był zatrzymany w związku z posiadaniem znacznej ilości twardych narkotyków, a jego syn wraz synem komendanta głównego policji zostali rozpoznani na nagraniach monitoringu w pobliżu podpalonego z premedytacją domu.

Do podpalenia miało dojść w nocy z 3 na 4 lipca br. w Przytocznej (woj. lubuskie). Objęty pożarem dom należał do konkubiny lokalnego biznesmana. Dwie godziny wcześniej, w pobliżu miejsca zdarzenia kamery z monitoringu miejskiego zarejestrowały dwóch nastolatków, w których jak twierdzą autorzy artykułu, kilka osób rozpoznało Wojciecha Działoszyńskiego i Kacpra Krajewskiego. Są to: syn Komendanta głównego policji Marka Działoszyńskiego i syn jego dobrego znajomego Krzysztofa Krajewskiego.

Po nagranie to osobiście miał przyjechać w dzień po zdarzeniu komendant wojewódzki policji w Gorzowie.

GPC ustaliła, że w śledztwie dotyczącym podpalenia synowie komendanta i biznesmena nie zostali nawet przesłuchani. Zaś po zainteresowaniu się sprawą przez dziennikarzy – przeniesiono ją do innej prokuratury.

W związku z artykułem komendant Marek Działoszyński wydał oświadczenie, w którym stwierdził, że „w związku z nieprawdziwymi informacjami szkalującymi dobre imię jego i jego rodziny podejmie zdecydowane kroki prawne w tej sprawie.”

Treści zamieszczone w tekstach są oparte na nieprawdziwych informacjach i nie mają związku z rzeczywistością, a załączone zdjęcie nie przedstawia nikogo z mojej rodziny. Tak zbudowany przekaz jest próbą uwikłania mnie i moich bliskich, a pośrednio także formacji, którą kieruję, w sprawę rzekomej działalności przestępczej

— napisał Działoszyński.

GPC informuje jednak o szczegółnym zainteresowaniu śledztwem przez komnedanta wojewódzkiego gorzowskiej policji, który dzień po pożarze miał osobiście przyjechać do Skwierzyny. Miał on zgrać również wszystkie dotępne w Przytocznej nagrania z monitortingu, zrobione w dniu pożaru.

Gazeta przytacza też sieć powiązań, które łączą Krajewskiego z Działoszyńskim (obaj panowie znają się ponoć od lat).

Opisuje też fakt, że Krajewski został dwa tygodnie temu zatrzymany za prowadzenie pod wpływem narkotyków i posiadanie ich znacznej ilości. Wg GPC i TV Republika na prowadzący TV śledztwo policjantów naciskano, by zrezygnowali z wniosku o tymczasowe aresztowanie biznesmena. W tym samym sledzwie ponad 10 osób miało potwierdzic fakt kupowania narkotyków od Krajewskiego.

ansa/GPC
Obrazek
Zdjęcie Zespół wPolityce.pl
autor: Zespół wPolityce.pl

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » SSYN KOMENDANTA GŁÓWNEGO POLICJI ZAMIESZANY W PODPALENIE

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta