NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » SYMBOLIKA INWAZJI ZOMBI...

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Symbolika inwazji zombi...

  
MareczekX5
11.09.2012 23:19:49
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Administrator 

Posty: 7596 #1007464
Od: 2012-7-24
Obrazek

Aspen (Henrymakow.com), tłumaczenie Radtrap

Przejaw czarnego humoru czy oni tak na poważnie? Departament Bezpieczeństwa Krajowego USA (Homeland Security – DHS) uważa że powinniśmy szykować się na atak zombie. Programowanie predykcyjne? Wymówka dla ewakuacji ludności?

“Z punktu widzenia Illuminati wszyscy “bezużyteczni zjadacze chleba” są przyszłymi zombie: będą zdesperowanym, brutalnym i zdziczałym tłumem który wypełni krajobraz ich pogrążonego w chaosie świata.”

To nie pierwszy raz gdy Departament Bezpieczeństwa Narodowego USA wypuszcza dość ironiczne ostrzeżenie przed zbliżającą się “apokalipsą zombie”.

Obrazek

Oto te najnowsze:

” Nadchodzą zombi – mówi Homeland Security Department.

“Nieco ironicznie ale jednak, rząd nakłania obywateli do przygotowań na inwazję zombi, co jest częścią publicznej kampanii zachęcającej ludzi do lepszych przygotowań na wypadek katastrof naturalnych i stanów wyjątkowych. Teoretycznie, jeśli jesteś przygotowany na inwazję zombiaków, jesteś też przygotowany na huragany, pandemie, trzęsienie ziemi lub atak terrorystyczny…

“Z tego samego powodu rządowe centra epidemiologiczne zapoczątkowały w zeszłym roku medialną kampanię o tematyce inwazji zombi.”

Rok wcześniej (Maj 2011):

“Choć wydaje się to niezwykłe, nie jest to ani satyra ani żart. Amerykańskie Centrum Zwalczania i Zapobiegania Chorobom, kiedyś mocno zaangażowane w cyrk świńskiej grypy i innych fałszywych epidemii, dzisiaj oficjalnie ostrzega Amerykanów przed apokalipsą zombie.”CZY TO PRAWDA?Gdy DHS mówi “nadchodzą zombi” biorę to na poważnie, z prostego powodu że rozumiem prawdziwe znaczenie używanego przez nich terminu “zombi”.

Filmy o tematyce zombi są popularne od dekad, ale w ostatnim czasie ich ilość wzrosła znacząco.

Licząc od roku 2000, nakręcono przynajmniej 250 filmów o tej tematyce (Wikipedia).

Obrazek

Sporo.

Wśród największych produkcji hollywodzkich warto wspomnieć chociażby o I Am Legend, 28 Days, Zombieland, 28 Weeks, Shaun of the Dead, itd. Na HBO mamy popularny serial Walking Dead, nie wspominając o True Blood który równie dobrze mógłby być o zombi.

Warto też wspomnieć o reżyserze Władcy Pierścieni Peterze Jacksonie, który przed wspomnianym hitem nakręcił film o zombi Dead Alive, uznawanym za prawdziwy przełom w tym gatunku filmowym.

Jackson wyreżyserował także ‘Heavenly Creatures‘, film oparty na prawdziwej historii pary nastoletnich lesbijek które popełniły morderstwo. Wyreżyserował także ‘Meet the Feebles‘, jeden z nielicznych filmów z kukiełkami który doczekał się czerwonego kwadratu w rogu ekranu.

Jeśli chodzi o filmy które proponują bardziej realistyczne podejście do tematu zombi, wymienić wśród nich należy “Księgę Ocalenia” z Denzelem Washingtonem.ZOMBIE = ZWYKLI LUDZIENiektóre pomniejsze media rozdmuchały incydenty związane z kanibalizmem i przedawkowaniem narkotyków.

“6 czerwiec, 2012: Mężczyzna Odgryzł Kawałek Twarzy“

“Nowe, krwawe ataki pokazują że tematyka zombi nie jest nam aż tak odległa”

“Akt oskarżenia wystosowany przeciwko Jacqueauxowi brzmi: Zaczął gryźć pana Credeura w twarz, wyrywając kawałek ciała wielkości ćwierćdolarówki tuż pod lewym okiem ofiary. Jest tam też mowa o odgryzieniu połowy policzka i wspomina się że Jacquneaux był od kilku dni pod wpływem metamfetaminy.“

Wiadomość brzmi – ludzie zamieniają się w zombi. Czy to prawda? Czy chemikalia i używki mogą przemienić ludzi w krwiożercze i dzikie zwierzęta?

Obrazek

DEFINICJA TERMINU “ZOMBIE”“Zombie” czy też zombi nie oznacza łasych na mózg nieumarłych. W tym wypadku termin zombie nie określa demonicznych bestii ani żywych trupów ucztujących na ludziach.

Z punktu widzenia Illuminati wszyscy “bezużyteczni zjadacze chleba” są przyszłymi zombie: będą zdesperowanym, brutalnym i zdziczałym tłumem który wypełni krajobraz ich pogrążonego w chaosie świata.

Kanibalizm jest częścią naszej historii, zwłaszcza w tych jej momentach gdy nędza i wywłaszczenie sięgały ekstremum. Kanibalizm był częścią krajobrazu pogrążonych w wojnie XX-wiecznych Chin, zdarzał się w trakcie Krucjat, wciąż jest problemem w Afryce.APOKALIPSA ZOMBIENadchodząca “apokalipsa zombie” jest terminem określającym tłumy pozbawionych środków materialnych ludzi, którzy zgodnie z planem mają błąkać się po całym świecie.

W okresie takiej katastrofy może przyjść też kanibalizm, desperacja i okrutna przemoc.

Nieprzygotowani na nią ludzie będą agresywni. Nadchodzą zombi. Czy to jest ukryty przekaz ostrzeżeń DHS?


Zobacz także – CDC Message – In Case of Zombie Attack, Go to Fema Camp (ang)

_______________________________________________________________________________

Komentarz Jessici (na henrymakow.com):

Według mnie wielu ludzi może zamienić się w zombi, a zależne jest to od poziomu uzależnień każdego człowieka. Czy to narkotyki, leki na receptę, alkohol, specyficzna żywność… wszystko to bez czego dana osoba nie może sobie wyobrazić życia.

Niektórzy są uzależnieni od seksu, hazardu, pornografii, swojego bogactwa, statusu społecznego, posiadanych rzeczy… strata tych rzeczy może doprowadzić ich do szaleństwa.

Moja kuzynka ma dwudziestoletniego syna. Gdy z powodu huraganu odcięło im na kilka tygodni elektryczność, bardzo niepokoiła się o niego gdyż chłopak nie mógł używać swojej komórki, Ipoda, mp3, telewizora itd. Na początku chłopak miał depresję, później przyszła złość i frustracja… Bała się tego co mogło się stać gdyby przerwa w dostawach energii potrwała dłużej, ponieważ radykalnie zmienił się cały jego charakter.

Tylko pomyślcie o skutkach wielopoziomowego kryzysu: różnego rodzaju zombi, zachowujące się tak z wielu różnych powodów…

Moja rada jest taka: miej pewność że możesz poradzić sobie bez tego wszystkiego co dzisiaj wydaje ci się niezastąpione, naucz się tego jak najszybciej. Nie pozwól się im skrępować i przygotuj się do odcięcia od ludzi którzy nie są w ogóle przygotowani.

Obrazek

Źródło: http://radtrap.wordpress.com/2012/09/11/symbolika-inwazji-zombi/
_________________
http://www.youtube.com/user/MareczekX5?feature=mheehttp://praca-za-prace.iq24.pl/default.asp

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » SYMBOLIKA INWAZJI ZOMBI...

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta