GRYNOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » ŚWIAT PEŁEN TAJEMNIC » KRYSZTAŁOWE CZASZKI - BRAMY DO INNYCH SFER ŚWIADOMOŚCI

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

KRYSZTAŁOWE CZASZKI - bramy do innych sfer świadomości

  
TheAspartam
03.08.2012 09:17:06
poziom 6Grupa: Administrator 

Posty: 1195 #984026
Od: 2012-7-18


Ilość edycji wpisu: 1
Wiadomo, że niegdyś towarzyszyły świętym obrządkom, plemiennym rytuałom. Nazywano je "wzmacniaczem energetycznym", "spichlerzem wiedzy przeznaczonej dla ludzkości", "urządzeniem telepatycznym", a także "bramą do innych sfer świadomości". Wykonane z górskiego kryształu lub innych szlachetnych lub półszlachetnych kryształów, czaszki należą do najbardziej tajemniczych i niewyjaśnionych znalezisk w dziejach ludzkości.


Jeszcze do niedawna szamani Majów pilnie strzegli tajemnic kryształowych czaszek. Jednak w 1997 roku, podczas spotkania wszystkich plemion żyjących na południu i północy Ameryki, po raz pierwszy od kilkuset lat użyto czaszek do odprawiania odwiecznych rytuałów. W 1998 roku wspomniano o nich w porozumieniu "Peace Elders". Użyto ich też jako "wzmacniaczy energetycznych" podczas ceremonii obrzędowych w starych druistycznych miejscowościach w Wielkiej Brytanii.

Czaszka Przeznaczenia
Pierwszą, najsłynniejszą czaszkę, zwaną "Czaszką Przeznaczenia" (najpiękniejszą ze wszystkich dotąd znanych) znalazła w Lubaantun, w dzisiejszym Belize, Anna Mitchell-Hedges, która jako uczestniczka Komitetu Majów Brytyjskiego Muzeum w Londynie badała w lasach deszczowych ruiny miast Majów. Tamtejsi Indianie opowiadali, że czaszka - a także inne, jej podobne - były kiedyś własnością mędrców i szamanów, którzy drogą telepatii zapisali w nich całą swoją mądrość. Dlatego są święte i wieczne.

Dzisiaj tylko Don Cirilio, kapłan Majów, przewodniczący Rady Starszych, obejmującej dwadzieścia jeden regionów zamieszkiwanych przez Majów, inicjator pierwszych publicznych rytuałów z użyciem czaszek, zna całą prawdę o kryształowych czaszkach. I nie wiadomo, czy wyjawił światu ich wszystkie tajemnice. A oto, co opowiada:

Strażnicy i Twórcy czasu

Przedstawiciele różnych plemion - Majów i Azteków podczas ceremonii Słońca: medytacja z czaszkami
Na całym świecie są pięćdziesiąt dwie oryginalne czaszki, ukryte w pilnie strzeżonych, świętych miejscach. Kilka jest w Tybecie, kilka u Aborygenów w Australii. Czaszki pochodzą podobno od istot obdarzonych mądrością z innych planet i wymiarów czasu... Majowie początkowo posiadali 13 kryształowych czaszek. Należały kiedyś do czterech mitycznych Mędrców Majów. "Nadejdzie taki czas, że zostaną ułożone w krąg na samym szczycie świątyni Majów - mówi. - Będą symbolizować trzynaście plemion Majów i wtedy rozpoczną swój śpiew".
Legenda o 13 czaszkach Majów związana jest z przepowiednią o Bojownikach Tęczy. Mówi ona, że wszystkie rasy i religie na świecie muszą się połączyć, by "pomóc samej Ziemi i duchowi ludzkiemu". Według legendy, Bojownicy Tęczy muszą się najpierw sami odnaleźć. Dopiero gdy nastąpi wspólnota duchowa wszystkich ras na Ziemi, czaszki przekażą całą swą wiedzę.Ale będzie ona potrzebna Ziemi dopiero w roku 2012, ponieważ zgodnie z kalendarzem Majów nastąpi wtedy początek nowej Ery w dziejach ludzkości. "To jest zadanie Majów - podkreśla. - Musimy to przygotować, ponieważ to właśnie my jesteśmy tutaj najstarsi. To my jesteśmy na tym globie "Strażnikami i Twórcami Czasu".
Skoro tak, to kryształowe czaszki będą "sterować" Ziemią w kierunku "nowego czasu". Bo według przepowiedni Majów, będzie się on nazywał "Trzynaście Niebios", będzie nową, głęboką formą zrozumienia i powinien przynieść jedność z Matką Ziemią.

Marta Ammer


Pytania bez odpowiedzi

Dotąd nie wiadomo, kiedy naprawdę czaszki powstały i jak je dawni ludzie robili - żadne znane testy nie są w stanie tego stwierdzić. Eksperci sądzą, że Czaszka Przeznaczenia została wykonana w okresie azteckim, między 1300 i 1400 rokiem n.e. Jednakże tubylcy pomagający Mitchell-Hedges w pracach wykopaliskowych, orzekli, że czaszka ma ponad 3600 lat.

Czaszka Przeznaczenia jest dokładną repliką czaszki ludzkiej naturalnej wielkości. Ma ruchomą żuchwę, waży 5 kg i jest wyrzeźbiona w jednym kawałku kryształu górskiego. Sposób wykonania jest niezwykły - cięcia są perfekcyjne, szczegóły wykończone z pedantyczną wprost dokładnością. Jest absolutnie gładka - na całej jej powierzchni nie widać choćby zadraśnięcia jakimkolwiek narzędziem. Skrystalizowany kwarc, w którym została wyrzeźbiona, ma w 10-stopniowej skali twardości Mohsa wartość 7. Oznacza to, że materiał jest tak twardy, że można na nim dokonywać obróbki tylko diamentem.

W latach 70. XX wieku w laboratoriach firmy Hewlett-Packard z lat 70. przeprowadzono eksperymenty z czaszką. Naukowcy obliczyli ilość godzin potrzebnych do wykonania jednej czaszki w czasach starożytnych oraz przy użyciu współczesnej technologii.
Człowiek, pragnący ręcznie wyrzeźbić w kawałku kwarcu taką czaszkę musiałby pracować bez chwili odpoczynku 300 lat. Przy zastosowaniu współczesnych superszybkich obrabiarek z diamentowymi koronkami, praca trwałaby około roku.

Naukowcy na zakończenie sporządzonego raportu z badań poddali w wątpliwość ziemskie pochodzenie obiektu i zastanowili się, czy czaszka nie jest aby dziełem pozaziemskich cywilizacji inicjujących rozwój ludzkości w czasach przedkolumbijskich w Ameryce Środkowej, na co wskazuje coraz więcej dowodów archeologicznych. Na całym świecie jest ponad 200 kryształowych czaszek. Specjalistom trudno jest jednak ustalić, które z nich są oryginalne, a które zrobiono w ostatnich dziesięcioleciach. W każdym razie są coraz bardziej popularne wśród ezoteryków. Od października ubiegłego roku w Niemczech, w ramach specjalistycznego seminarium, można wejść z nimi w kontakt drogą medytacji.Niemcy mają trzy kryształowe czaszki. Jedna jest podobna w kształcie do czaszki małpy. Druga, kształtem i wielkością odpowiada czaszce ludzkiej, a trzecia ma formę kuli o wydatnej dolnej szczęce i grubych brwiach. Waga każdej z nich dochodzi do czterech kilogramów.
Osoby trzymające je w rękach przyznają się do odczuwania nieznanych im dotąd doznań. U niektórych z nich wywołują fascynację i oszołomienie, a nawet pojawiają się wyraźne obrazy z przeszłości.

http://gwiazdy.com.pl
_________________
Zniewolenie jest ceną jaką trzeba płacić za nieznajomość prawdy lub za brak odwagi w jej głoszeniu!
http://monitorpolskislowian.neon24.pl
http://www.mpolska24.pl/blog/monitorpolskislowian
http://www.cda.pl/monitorpolskislowianiq24pl/folder-glowny?type=pliki
http://www.obiektywnie.com.pl/uzytkownicy/monitorpolskislowian.html  
Electra21.08.2017 06:42:19
poziom 5

oczka

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » ŚWIAT PEŁEN TAJEMNIC » KRYSZTAŁOWE CZASZKI - BRAMY DO INNYCH SFER ŚWIADOMOŚCI

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | darmowe aliasy | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta

<

Gada teraz:
Dodatki na bloga