NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » KRYSZTAŁOWE CZASZKI - BRAMY DO INNYCH SFER ŚWIADOMOŚCI

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

KRYSZTAŁOWE CZASZKI - bramy do innych sfer świadomości

  
TheAspartam
03.08.2012 09:17:06
poziom 6

Grupa: Administrator 

Posty: 1196 #984026
Od: 2012-7-18


Ilość edycji wpisu: 1
Wiadomo, że niegdyś towarzyszyły świętym obrządkom, plemiennym rytuałom. Nazywano je "wzmacniaczem energetycznym", "spichlerzem wiedzy przeznaczonej dla ludzkości", "urządzeniem telepatycznym", a także "bramą do innych sfer świadomości". Wykonane z górskiego kryształu lub innych szlachetnych lub półszlachetnych kryształów, czaszki należą do najbardziej tajemniczych i niewyjaśnionych znalezisk w dziejach ludzkości.
Obrazek

Jeszcze do niedawna szamani Majów pilnie strzegli tajemnic kryształowych czaszek. Jednak w 1997 roku, podczas spotkania wszystkich plemion żyjących na południu i północy Ameryki, po raz pierwszy od kilkuset lat użyto czaszek do odprawiania odwiecznych rytuałów. W 1998 roku wspomniano o nich w porozumieniu "Peace Elders". Użyto ich też jako "wzmacniaczy energetycznych" podczas ceremonii obrzędowych w starych druistycznych miejscowościach w Wielkiej Brytanii.

Czaszka Przeznaczenia
Pierwszą, najsłynniejszą czaszkę, zwaną "Czaszką Przeznaczenia" (najpiękniejszą ze wszystkich dotąd znanych) znalazła w Lubaantun, w dzisiejszym Belize, Anna Mitchell-Hedges, która jako uczestniczka Komitetu Majów Brytyjskiego Muzeum w Londynie badała w lasach deszczowych ruiny miast Majów. Tamtejsi Indianie opowiadali, że czaszka - a także inne, jej podobne - były kiedyś własnością mędrców i szamanów, którzy drogą telepatii zapisali w nich całą swoją mądrość. Dlatego są święte i wieczne.

Dzisiaj tylko Don Cirilio, kapłan Majów, przewodniczący Rady Starszych, obejmującej dwadzieścia jeden regionów zamieszkiwanych przez Majów, inicjator pierwszych publicznych rytuałów z użyciem czaszek, zna całą prawdę o kryształowych czaszkach. I nie wiadomo, czy wyjawił światu ich wszystkie tajemnice. A oto, co opowiada:

Strażnicy i Twórcy czasu

Przedstawiciele różnych plemion - Majów i Azteków podczas ceremonii Słońca: medytacja z czaszkami
Na całym świecie są pięćdziesiąt dwie oryginalne czaszki, ukryte w pilnie strzeżonych, świętych miejscach. Kilka jest w Tybecie, kilka u Aborygenów w Australii. Czaszki pochodzą podobno od istot obdarzonych mądrością z innych planet i wymiarów czasu... Majowie początkowo posiadali 13 kryształowych czaszek. Należały kiedyś do czterech mitycznych Mędrców Majów. "Nadejdzie taki czas, że zostaną ułożone w krąg na samym szczycie świątyni Majów - mówi. - Będą symbolizować trzynaście plemion Majów i wtedy rozpoczną swój śpiew".
Legenda o 13 czaszkach Majów związana jest z przepowiednią o Bojownikach Tęczy. Mówi ona, że wszystkie rasy i religie na świecie muszą się połączyć, by "pomóc samej Ziemi i duchowi ludzkiemu". Według legendy, Bojownicy Tęczy muszą się najpierw sami odnaleźć. Dopiero gdy nastąpi wspólnota duchowa wszystkich ras na Ziemi, czaszki przekażą całą swą wiedzę.

Obrazek

Ale będzie ona potrzebna Ziemi dopiero w roku 2012, ponieważ zgodnie z kalendarzem Majów nastąpi wtedy początek nowej Ery w dziejach ludzkości. "To jest zadanie Majów - podkreśla. - Musimy to przygotować, ponieważ to właśnie my jesteśmy tutaj najstarsi. To my jesteśmy na tym globie "Strażnikami i Twórcami Czasu".
Skoro tak, to kryształowe czaszki będą "sterować" Ziemią w kierunku "nowego czasu". Bo według przepowiedni Majów, będzie się on nazywał "Trzynaście Niebios", będzie nową, głęboką formą zrozumienia i powinien przynieść jedność z Matką Ziemią.

Marta Ammer


Pytania bez odpowiedzi

Dotąd nie wiadomo, kiedy naprawdę czaszki powstały i jak je dawni ludzie robili - żadne znane testy nie są w stanie tego stwierdzić. Eksperci sądzą, że Czaszka Przeznaczenia została wykonana w okresie azteckim, między 1300 i 1400 rokiem n.e. Jednakże tubylcy pomagający Mitchell-Hedges w pracach wykopaliskowych, orzekli, że czaszka ma ponad 3600 lat.

Czaszka Przeznaczenia jest dokładną repliką czaszki ludzkiej naturalnej wielkości. Ma ruchomą żuchwę, waży 5 kg i jest wyrzeźbiona w jednym kawałku kryształu górskiego. Sposób wykonania jest niezwykły - cięcia są perfekcyjne, szczegóły wykończone z pedantyczną wprost dokładnością. Jest absolutnie gładka - na całej jej powierzchni nie widać choćby zadraśnięcia jakimkolwiek narzędziem. Skrystalizowany kwarc, w którym została wyrzeźbiona, ma w 10-stopniowej skali twardości Mohsa wartość 7. Oznacza to, że materiał jest tak twardy, że można na nim dokonywać obróbki tylko diamentem.

W latach 70. XX wieku w laboratoriach firmy Hewlett-Packard z lat 70. przeprowadzono eksperymenty z czaszką. Naukowcy obliczyli ilość godzin potrzebnych do wykonania jednej czaszki w czasach starożytnych oraz przy użyciu współczesnej technologii.
Człowiek, pragnący ręcznie wyrzeźbić w kawałku kwarcu taką czaszkę musiałby pracować bez chwili odpoczynku 300 lat. Przy zastosowaniu współczesnych superszybkich obrabiarek z diamentowymi koronkami, praca trwałaby około roku.

Naukowcy na zakończenie sporządzonego raportu z badań poddali w wątpliwość ziemskie pochodzenie obiektu i zastanowili się, czy czaszka nie jest aby dziełem pozaziemskich cywilizacji inicjujących rozwój ludzkości w czasach przedkolumbijskich w Ameryce Środkowej, na co wskazuje coraz więcej dowodów archeologicznych. Na całym świecie jest ponad 200 kryształowych czaszek. Specjalistom trudno jest jednak ustalić, które z nich są oryginalne, a które zrobiono w ostatnich dziesięcioleciach. W każdym razie są coraz bardziej popularne wśród ezoteryków. Od października ubiegłego roku w Niemczech, w ramach specjalistycznego seminarium, można wejść z nimi w kontakt drogą medytacji.

Obrazek

Niemcy mają trzy kryształowe czaszki. Jedna jest podobna w kształcie do czaszki małpy. Druga, kształtem i wielkością odpowiada czaszce ludzkiej, a trzecia ma formę kuli o wydatnej dolnej szczęce i grubych brwiach. Waga każdej z nich dochodzi do czterech kilogramów.
Osoby trzymające je w rękach przyznają się do odczuwania nieznanych im dotąd doznań. U niektórych z nich wywołują fascynację i oszołomienie, a nawet pojawiają się wyraźne obrazy z przeszłości.TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA


Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » KRYSZTAŁOWE CZASZKI - BRAMY DO INNYCH SFER ŚWIADOMOŚCI

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta