NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » POLSKA WALCZĄCA - JEST NAS WIELE, BĘDZIE WIĘCEJ!

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Polska Walcząca - jest nas wiele, będzie więcej!

  
TheAspartam
05.09.2012 14:29:30
poziom 6

Grupa: Administrator 

Posty: 1196 #1003768
Od: 2012-7-18


Ilość edycji wpisu: 3
Obrazek
Obrazek
Jak przeciwdziałać NWO? Co robić? Jak walczyć ze złem, które Oni promują? Jakim sposobem ich pokonamy?

NWO, syjoniści, masoneria i reszta moralnych zwyrodnialców...

Jak walczyć z nimi?

1. Po pierwsze ich poznać, zidentyfikować, poznać sposoby działania, poznać wroga.

2. Po drugie rozpowszechniać tę wiedzę, edukować innych, uświadamiać.
(bo trudno manipulować kimś, kto wie przez kogo i jak jest manipulowany)

3. Po trzecie w sposób niejawny i jawny przeciwdziałać ich działaniom. Gdzie się tylko da, ale z głową, mądrze i bezpiecznie, by samego się nie wciągnąć w tarapaty, bo lepiej gdy przez lata będziemy im przeciwdziałać mądrze, niż raz i porządnie, ale w taki sposób, że oni wykorzystując różne mechanizmy, nas uciszą

--

Jak to może wyglądać w praktyce? Czytamy Protokoły Mędrców Syjonu, świetnie przedstawia ich działania, czytamy i oglądamy inne źródła i promujemy np. przez Internet tę wiedzę, linki, źródła. Np. gdy jest kwestia demoralizowania ludzi przez wszędobylski seks i upadek wartości to gdy natrafiamy na takie przypadki, czy to w sieci czy w życiu to przedstawiamy swoje wartości i swoje zdanie na ten temat. Promujemy i lobbujemy za tym co wg nas dobre i wartościowe.

Ktoś może powiedzieć, że to kropla w morzu, że to mało. Może i mało, ale to robi różnicę, bo skoro oni mają media i inne mechanizmy do promowania "g*wna", które wyznają, to my używajmy tego co my mamy do promowania tego co wartościowe. To na pewno warto robić. Jak promują jakąś bluźnierczą Lady Gagę, albo kabalistyczną Madonnę, czy inne zboczenia i idiotyzmy, bądźmy temu przeciwni, albo przynajmniej tego nie wspierajmy. Jak jest radio, które jakąś muzykę-"młóckę" puszcza, nie słuchajmy go. Jak telewizja puszcza jakieś idiotyczne programy, nie oglądajmy. Jak ktoś je wychwala w Internecie, piszmy swoje zdanie i argumentujmy. I tak wszędzie.

Nas jest więcej niż ich i możemy promować i przekonywać do tego co wartościowe, przeciwdziałając ich działaniom. Internet jest potężnym medium i my mamy w nim przewagę liczebną, wykorzystajmy ją, a ich media tracą z roku na rok siłę wpływu. Młodzi coraz mniej oglądają telewizji, coraz częściej korzystają z Internetu.

1. Warto wiedzieć, jak oni promują to swoje talmudyczne zło.
2. Warto innych edukować.
3. Warto przeciwdziałać ich złym poczynaniom.

Tyle możemy zrobić. Tyle róbmy. Jest na wiele. I będzie więcej! wesoły

Nie czekajcie na organizacje. Nie czekajcie na struktury. Nie czekajcie na autorytety. Nie czekajcie na jutro. Wiele osób tak robi i narzeka, że ta partia nie taka, tamta nie taka, że brak wzorów, że brak struktur itp. Takie marudzenie jest tylko młynem na Ich wodę, jest im pomocne i przydatne.

Nie ma na co czekać, dziś jest dzień, jutro jest dzień, pojutrze jest dzień i każdego dnia można coś zdziałać. Komuś przekazać część prawdy i tego co wartościowe. I każdego dnia warto dołożyć cegiełkę do budowy świadomego i wolnego społeczeństwa, które jest odporne na manipulacje.

Czytaj jak oni działają. Uświadamiaj innych. Promuj dobro. Zwalczaj zło. Im więcej nas będzie, im do większej ilości osób dotrzemy z tą wiedzą i tym przekazem, tym szybciej pozbędziemy się tych pasożytniczych ideologii, które Oni promują.

Miłego dnia! Zacznij teraz dzisiaj! Nie odkładaj. Każdego dnia zrób coś w tym kierunku, zobaczysz wkrótce, że to daje efekty i działa!

Polska Walcząca - kiedyś walczyło się z karabinami i granatami, dziś walczy się informacjami i świadomością, a my wszyscy jesteśmy żołnierzami! Tworzymy Armię! Polską Armię, która walczy o swoje tradycje, wartości, o dobro i o prawdę!
Info-

TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA
TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA


PROTOKOŁY MĘDRCÓW SYJONU Autentyk czy falsyfikat?


TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA


Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » POLSKA WALCZĄCA - JEST NAS WIELE, BĘDZIE WIĘCEJ!

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta