NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » DO WALKI RODACY!-LIST Z INTERNETU

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Do walki Rodacy!-list z internetu

  
MareczekX5
16.09.2013 12:13:47
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Administrator 

Posty: 7596 #1601142
Od: 2012-7-24
Dzień dobry,

Jestem młodym człowiekiem, gdyż mam zaledwie 17 lat. Jestem Polakiem i mam obowiązki Polskie. Piszę długo swoje blogi, jednak w przyszłości chciałbym dotrzeć do większego grona ludzi. Nie zadowala mnie już pisanie do tych paru setek osób, które znają moje poglądy i je w większości podzielają. Jest jeszcze wiele milionów Polaków, którzy zdają się nie rozumieć powagi sytuacji. Na obecną chwilę nie mam jak do nich dotrzeć, nie wysłuchają mnie. Chciałbym jednak prosić, aby to co tu teraz piszę, zostało opublikowane na państwa fanpage’u. Jeśli tak państwo nie uczynią, trudno. Jestem jednak przedstawicielem młodego pokolenia, które czuje się oszukane, gdyż wszyscy są w Polsce traktowani dobrze… tylko nie sami Polacy. A już szczególnie Ci, którzy są uczciwi, dla których liczy się Ojczyzna, kultura, historia, wiara i wartości. Pogardza się nami i traktuje nas jako popychadła. Rząd Donalda Tuska nie jest w tym żadnym wyjątkiem, gdyż cała III RP to układ, który miał i nadal ma na celu uczynienia z naszego kraju neokolonii, z Polaków Narodu niewolników. Nieważne jaką partie wybierzemy, gdyż są to ludzie, którzy zniszczyli naszą Ojczyznę. Jedni czynili to pod przykrywką patriotyzmu, inni z kolei pod przykrywką nowoczesności. Uczynili z Polski ruinę. Zniszczono rolnictwo i rybołówstwo, zniszczono cały przemysł. Celowo doprowadzano do ruiny bądź prywatyzowano za grosze nasze cukrownie, stocznie, huty i kopalnie. Pozbawiono nas infrastruktury: dano w zamian namiastkę prawdziwych dróg lub kolei, z kolei transport rzeczny wykorzeniono całkowicie. Sądy i policję obrócono przeciwko nam, wojska pozbyto się, zdruzgotano naszą edukację i służbę zdrowia. Robiono wszystko, bylebyśmy tylko nie mieli własnego przemysłu, sprawnego aparatu bezpieczeństwa i innowacyjnej gospodarki. Biurokracją i podatkami zdławiono naszych przedsiębiorców. Wprowadzono do naszego kraju prawie pięćdziesiąt sieci hipermarketów, które nie dość, że niszczą rodzimych wytwórców, nie dość, że wyzyskują polskich pracowników, to nie odprowadzają do państwa podatków. 86% naszych banków sprywatyzowano, teraz mamy zaledwie 4% polskich banków we własnym kraju. Chile i Uzbekistan mają ich więcej od nas! Doprowadzono do sytuacji, że ludzie w średnim wieku pracują za grosze w zniszczonych strefach. Ludzie starsi próbują egzystować za marne grosze, gdyż okradziono ich z pieniędzy, które oszczędzali całe życie. Ludzi z mojego pokolenia zdegenerowano i zdemoralizowano. Wmówiono im, że wszystko się im należy, że nic nie jest ważne, tylko zabawa, alkohol i narkotyki. Młodzież porzuciła patriotyzm i wiarę swoich przodków, poszła na śmiechu warte studia, a potem rozbiła się o brutalną rzeczywistość i milionami uciekła za granicę.

Związkowcy są ogromną siłą. Uważam, że nie wszystkie z waszych postulatów są słuszne, niektóre są wręcz szkodliwe. Innych postulatów, postulatów odważnych, a zatem narodowych wam w tym programie tak na prawdę brakuje! Brakuje wam silnej postawy, gdyż nie domagacie się ostro nacjonalizacji ruin, które świadczą o naszej dawnej potędze przemysłowej. Nie domagacie się ich odbudowy, która da zatrudnienie setkom tysięcy ludzi. To błąd. Nie domagacie się twardo ogromnych cięć budżetowych, pozbycia się biurokracji i ograniczenia barier, oraz części podatków. To również błąd. Nie chcecie radykalizmu? Tylko radykalizm może nas uchronić przed katastrofą. Nic się samo z siebie nie zrobi, gdyż potrzebujemy w tej chwili mężów stanu, polskich patriotów, którzy wygnają okupanta z tego kraju. Nie ważne czy politycy III RP pracują dla Moskwy, Brukseli, Berlina, Waszyngtonu, czy Tel-Awiwu – ważne, że nie pracują DLA NASZEGO DOBRA, DLA DOBRA NASZEJ OJCZYZNY. Nie są zatem Polakami i nie są godni piastowanych przez nich urzędów. Żaden z nich. Przestańmy się w końcu oszukiwać i dawać mamić się tych zdrajcom i sabotażystom. Dziś Leszek Miller mówił o problemie bezrobocia, a to ON był winny najwyższego w historii III RP bezrobocia! Ta banda hipokrytów zniszczyła polskie rolnictwo i wszystkie gałęzie naszego przemysłu, nawet ten włókienniczy, chemiczny i zbrojeniówkę. Przyjmując ich w (póki co) istniejących jeszcze zakładach dajecie im śmiać się w nasze twarze, dajecie im dalej nami rządzić, kopać nas jak psy! Miast przyjmować ich pod swoje dachy, winniście splunąć im w twarze i rzec: jesteście zdrajcami, ale zapewne nie czujecie się nimi, gdyż jesteście obcym elementem. Nie dla psa kiełbasa, nie dla was dalsze rządzenie Polską. Polska jest Polaków, nie jest Tuska. Ale nie jest też Millera, Kaczyńskiego, Palikota i innych ich pokroju neoliberałów, łżepatriotów, pseudo-lewicę i pseudo-prawicę. Przestańcie dawać sobą manipulować, bojkotujecie farsę zwaną wyborami. Przegnajmy ich z tego kraju, póki cokolwiek jest jeszcze nasze. Bo jest. Mamy jeszcze jakieś drogi i kolej. Są jeszcze państwowe lasy, ale to już niedługo! Sprzedadzą wszystko, tak jak chociażby nasze wodociągi firmom z Izraela. Nie dajmy sprzedać zakładów odzieżowych w Wąchocku jakiemuś Niemcowi, który naszych Rodaków zwolni, a zakład od razu zamknie!

Kolejarze, stoczniowcy, górnicy, rolnicy, leśnicy… Lekarze, nauczyciele i policjanci… Koniec oszukiwania się, wmawiania sobie, że Ci politycy są głupcami. To są jawni zdrajcy i sabotażyści, III RP nie jest wolna, ani niepodległa. Sprzedali nas podpisując Traktat Lizboński, sprzedali nas niszcząc nasze miejsca pracy, sprzedali nas korporacjom i bankierom z zachodu i sprzedali nas tworząc anty-polskie prawa… Każdy kto odkrył choć jedną aferę tej III RP, każdy kto się temu sprzeciwił, rzekomo popełnił samobójstwo lub też miał wypadek. Skończmy z tymi kłamstwami, gdyż III RP ma krwi na rękach więcej niż PRL!

Mogę mieć swoje siedemnaście, a wkrótce osiemnaście lat. Mogę być znienawidzonym przez większość obecnych łże-polaków narodowcem i konserwatystą. Ale wiem, że Polska nie musi być biedna, bez przemysłu, bez technologii, w której nic nie działa tak jak należy. Wiem dobrze, że są pieniądze na nasze szkoły, szpitale i drogi. Wiem, że wystarczy tylko odpowiedni człowiek, bądź odpowiednia grupa ludzi. Nie ma ich w polskim Sejmie, ni Senacie. Są te osoby jednak pośród nas i być może poprowadzą nas ku zwycięstwu, byśmy odzyskali naszą Ojczyznę. Ale nie możecie po raz kolejny zaufać sprzedawczykom. Nie róbcie tego, gdyż wydacie ostateczny wyrok śmierci na Polsce, na mnie, jak i na was samych. Można zaufać raz, dwa, a nawet trzeci raz… Ale nie można ufać 25, lub 60 lat tym samym czerwonym od wódy twarzom zdrajców.

Do walki, Rodacy!

Robert Grunholz
Sztokholm, Szwecja
14.09.13
_________________
http://www.youtube.com/user/MareczekX5?feature=mheehttp://praca-za-prace.iq24.pl/default.asp

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » DO WALKI RODACY!-LIST Z INTERNETU

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta