NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » ŚLADY ZAAWANSOWANEJ TECHNIKI SPRZED TYSIĄCLECI

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Ślady zaawansowanej techniki sprzed tysiącleci

  
marcus
19.10.2014 14:19:42
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)Grupa: Użytkownik

Posty: 2110 #1963598
Od: 2014-5-4
ObrazekObrazekObrazek
Przez ostatnie dwieście lat odkryto w różnych miejscach na świecie przedmioty, które najwyraźniej zostały stworzone przez wysoko rozwinięte starożytne cywilizacje.

W Kalifornii, po rozłupaniu skały, zamiast oczekiwanych skamielin znaleziono dziwny przedmiot z metalu i ceramiki, przypominający świecę zapłonową (zdjęcie rentgenowskie obok).
Wiek owej skały oszacowano na około pół miliona lat.

Tysiące spiralnych, podobnych do śrub przedmiotów zostało wykopanych w ciągu ostatnich 20 lat przez poszukiwaczy złota na Uralu w Rosji. Znajdywały się na głębokości od 3 do 40 metrów w warstwie żwiru datowanej na około 100.000 lat. Są to oczywiście wytworzone ludzką ręką przedmioty o wysokim stopniu złożoności.

Wytworzone ludzką ręką przedmioty znalezione w węglu

W Austrii w 1885 roku znaleziono mały stalowy sześcian w bryle węgla. Kilka lat później, w 1891 roku, pewna kobieta w Illinois ponoć odkryła złoty łańcuch w kawałku węgla. W Oklahoma w 1912 r znaleziono żelazny kociołek w bryle węgla, a w 1937 r dziecięcą łyżkę.

W 1944 roku wewnątrz bryły węgla, wydobytej w Zachodniej Wirginii, znaleziono dzwonek.

Co te przedmioty robią w węglu, którego wiek szacuje się na setki milionów lat?

Dwa robotnicy stwierdzili pod przysięgą na piśmie, że wewnątrz dużej bryły węgla, jaką rozłupywali do palenia w piecu elektrowni, znaleźli żelazny kociołek. Kociołek pozostawił w węglu wyraźne odciski.

Wytworzone ludzką ręką przedmioty znalezione w skałach

W roku 1572 w peruwiańskiej kopalni konkwistadorzy znaleźli żelazne gwoździe. Podobne gwoździe znaleziono w połowie XIX wieku w bloku kamienia kredowego pochodzącego z ery mezozoicznej. W Anglii w 1844 roku znaleziono złoty drut w kamieniu. W Kalifornii w 1851 roku znaleziono żelazne gwoździe w skale kwarcowej. W stanie Massachuset w 1851 znaleziono srebrne naczynie w litej skale. Misternie rzeźbione i inkrustowane metalowy zbiornik został znaleziony w kawałku kamienia w 1852 roku.

W czerwcu 1851 Scientific American przedrukował raport z Boston Transcript o metalowym wazonie w kształcie dzwonu, wykonanym ze stopu cynku i srebra, który znajdował się w litej skale datowanej na 100 tys. lat. Wazonik miał 6 cm wysokości i ozdobiony kwiatami z czystego srebra.

22 czerwca 1844 London Times doniósł, że robotnicy kopalni w pobliżu Tweed odkryli złoty drut w kamieniu na głębokości 8 metrów. Dr AW Medd z British Geological Survey napisał w 1985 roku, że kamień ten pochodził z epoki karbonu i liczył sobie pomiędzy 320 i 360 milionów lat.

W 1851 roku w Whiteside County, Illinois, w trakcie wiercenia studni odkryto miedziany hak i pierścień w warstwie piasku na 120 metrów głębokości. Warstwa jest datowana na 150000 lat.

Dwucalową śrubę z metalu odkryto w 1865 roku w kawałku skalenia w kopalni Abbey w Treasure City, Nevada. Śruba dawno już została zjedzona przez rdzę, lecz jej kształt, zwłaszcza kształt gwintu, można wyraźnie zobaczyć na odciskach w skaleniu, którego wiek obliczono na 21 milionów lat.

Starożytne budowle

W 1869 roku, w wydaniu The Los Angeles News z 17 grudnia stwierdzono, że w jednej z kopalni odkryto gładkie ściany pokryte dziwnym pismem. Litery były wyraźne, a po ich zbadaniu okazało się, że wiek ścian wynosił ponad 200 milionów lat.

W 1891 roku, w pobliżu Cleveland, odkryto ścianę o łącznej długości około 1000 m, grubości średnio 2 m i wysokości 8 m. Na ścianie znajdowały się liczne występy na jej szczycie, rozmieszczone co 30 stóp lub więcej. Ściana zbudowana była z bloków czerwonego piaskowca. W jednym miejscu ściana pokryta była tajemniczymi hieroglifami. Jej wiek – to ponad milion lat.

Podczas rozbijania pokładu węgla w roku 1928, górnik znalazł, wśród kawałów węgla, bloki polerowanego betonu o grubości jednej stopy. Drugi górnik, pracujący około 100 metrów dalej, znalazł, jak się wydaje, dalszy ciąg tej samej ściany. Kolejny górnik w Wirginii Zachodniej, jak twierdzili jego koledzy, znalazł dobrze zbudowany budynek betonu.

W dniu 27 czerwca w 1969 roku, robotnicy podczas wcinania się w pulkę skalną położonej na Broadway Extension of the 122nd Street, między Edmond i Oklahoma City, znaleźli posadzkę z płytek 3 metry pod powierzchnią i obejmującą kilka tysięcy metrów kwadratowych. Między płytkami znaleziono coś w rodzaju zaprawy murarskiej. Znalezisko było datowane na 200.000 lat.

Wnioski

Po zniszczeniu zabytkowych bibliotek Aleksandrii i Chin, jedyne dokumenty z bardzo zamierzchłej przeszłości znajdują się w Indiach i Tybecie. Mówią one o złotym wieku, kiedy ludzie mogli latać w fantastycznej łodzi mogącej przeciwstawić się grawitacji.

Co się stało z tymi wspaniałymi cywilizacjami? Wydaje się, że zostały zniszczone w serii katastrof ekologicznych. Zniszczenia były tak ogromne, że praktycznie nic po nich nie pozostało. Jednak jak wykazano powyżej, pewne dowody wychodzą na światło dzienne. W miarę ich gromadzenia staje się coraz bardziej jasne, że chwalebna przeszłość człowieka jest znacznie dłuższa, niż ta, o jakiej uczy nas współczesna archeologia.

http://hallofthegods.org

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » ŚLADY ZAAWANSOWANEJ TECHNIKI SPRZED TYSIĄCLECI

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta