NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » PEDOFILIA DEWASTUJE ORTODOKSYJNY JUDAIZM

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Pedofilia dewastuje ortodoksyjny judaizm

  
MareczekX5
14.03.2013 22:27:42
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Administrator 

Posty: 7596 #1245272
Od: 2012-7-24
Źródło: http://truthtellers.org/alerts/PedophiliaRavagesOrthodoxJudaism.html

Autor: pastor Ted Pike

Za: www.gazetawarszawska.com

Obrazek

Kiedy wybór nowego papieża ma nastąpić pośród ostatnich przyznań się do nadużyć seksualnych i łagodzenia ich przez wysokiego szczebla hierarchów katolickich na całym świecie, wielu postrzega rzymski katolicyzm jako notoryczny w kreowaniu pedofilskich księży. Nie ulega wątpliwości, że głoszą to zdominowane przez Żydów media, takie jak New York Times. One nie tracą żadnej okazji by poinformować katolicką hierarchię na konklawe wybierającą nowego papieża, że jeśli nie wybiorą takiego który jest przyjazny wobec Żydów / Izraela, Żydzi mogą sprawić KK wielki problem.

Tymczasem duże media żydowskie praktycznie nie upubliczniają tego, że ortodoksyjny judaizm przechodzi przez epidemię molestowania dzieci przeciwko rabinom i żydowskim liderom. Jeszcze mniej piszą o tym, że szalejąca wśród żydowskiej ortodoksji pedofilia pochodzi bezpośrednio od szerokiego poparcia seksu z dziećmi w najbardziej szanowanej, świętej literaturze, Talmudzie Babilońskim (szukaj: http://marucha.wordpress.com/2011/02/10/pedofilia-brudny-sekret-talmudu).

Obrazek

Żydowskim insajderem z Nowego Jorku, który heroicznie ujawnia żydowską pedofilię w internecie jest Shmarya Rosenberg z failedmessiah.com. Pracując dla żydowskiej wspólnoty, Rosenberg dobrze zna trudności w oskarżaniu wpływowych żydowskich pedofilów. Żydowska wspólnota religijna często wymaga by każda ofiara najpierw doniosła o rzekomym molestowaniu seksualnym sądowi żydowskiemu. Ten skłania się ku cichemu usunięciu przestępcy seksualnego z terenu, niekiedy do Izraela. Rosenberg mówi również, że nawet sądy cywilne na gęsto zaludnionych terenach takich jak Crown Heights, ulegają żydowskim naciskom na pobłażanie wobec odpowiedzialnych pedofilów.

Obrazek

Brytyjski dziennik DailyMail.co.uk, doniósł o aresztowaniu w roku 2011 aż 85 brooklińskich Żydów za molestowanie seksualne i zgadza się z Rosenberg.“Ortodoksyjna wspólnota żydowska musiała się zmierzyć z oskarżeniami o molestowanie seksualne po aresztowaniu 83 mężczyzn i 2 kobiet. . . Od roku 2006 około 117 ofiar płci męskiej i żeńskiej zgłosili się do władz Brooklynu, Nowy Jork. Było 89 oskarżających w wieku poniżej 17 lat. . . Biuro brooklińskiego prokuratora okręgowego oskarżono o to, że jest zbyt miękki wobec pedofilów, co doprowadziło do podjęcia kroków ułatwiających rzekomym ofiarom zgłaszanie się. . . Jednak 24 rzekomych pedofilów nie uwięziono. W niektórych przypadkach sprawy sądowe umarzano kiedy ofiary i ich rodziny wycofywały się ze składania zeznań po naciskach ze strony wspólnoty religijnej, jak mówi asystent prokuratora. Organa mają kolejnych 47 spraw. Ortodoksyjna organizacja żydowska Agudath Israel of America, która ma siedzibę na Manhattanie, zarządziła by każdy kto twierdzi, że był molestowany seksualnie przez innego Żyda, najpierw skonsultował się z rabinami. Tylko wtedy podejmuje się decyzję czy donieść o tym organom świeckim”.

Problem żydowskiej pedofilii wyraźnie się zwiększa, szczególnie w głównych ośrodkach żydowskich takich jak Nowy Jork i Izrael. Na On FailedMessiah.com, Rosenberg ma 971 wpisów o prawdziwym lub rzekomym molestowaniu dzieci w społeczności ortodoksów. Ale zajrzyj tutaj this link to a less extensive but pictorial list, provided by IAmtheWitness.com, i zobacz rabinów i żydowskich liderów oskarżonych o molestowanie seksualne dzieci.
_________________
http://www.youtube.com/user/MareczekX5?feature=mheehttp://praca-za-prace.iq24.pl/default.asp

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » PEDOFILIA DEWASTUJE ORTODOKSYJNY JUDAIZM

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta