NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » WYBITNY RABIN UWAŻA, IŻ GOJSKIE OFIARY PEDOFILII SAME SĄ SOBIE WINNE.

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Wybitny rabin uważa, iż gojskie ofiary pedofilii same są sobie winne.

  
MareczekX5
25.06.2013 09:50:00
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Administrator 

Posty: 7596 #1507728
Od: 2012-7-24
Za: http://marucha.wordpress.com/2013/06/24/wybitny-rabin-uwaza-iz-gojskie-ofiary-pedofilii-same-sa-sobie-winne/

Leading Chabad Rabbi Says Young Child Victims Of Sex Abuse May Have Wanted The Sex, Claims Young “Goyyim” Have Sex With Dogs
Wybitny rabin z ruchu Chabad-Lubawicz uważa, że dzieci, ofiary wykorzystywania seksualnego mogły same tego chcieć oraz twierdzi, że młode “goje” uprawiają seks z psami.


TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA


23.06.2013 – tłum./oprac. gajowy Marucha

Obrazek
Czy bycie ekstremalnym bydlakiem ułatwia osiągnięcie pozycji “wybitnego rabina”?Gdy podano w wątpliwość twierdzenie rabina Borucha Leschesa, piastującego swą funkcję w Sydney przez 20 lat, iż młodzi chłopcy zgadzają się na uprawianie seksu [z pedofilami], ten odparł, iż “bylibyście zaskoczeni” oraz że “goje zaczynają uprawiać seks w wieku lat pięciu”.

“Biedne goje” – powiedział Lesches – “nie mają w życiu nic do zrobienia i dlatego przez 24 godziny na dobę myślą tylko o seksie”. Ze sobą, z członkami własnej rodziny, a także z psami.

* * *

23.06.2013 w “The Sydney Morning Herald” ukazał się artykuł “Victims may have consented: Rabbi”:


TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA

TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ FILMY » DARMOWA REJESTRACJA.
Poniżej fragmenty artykułu.

Zasłużony australijski rabin Boruch Dov Lesches, zajmujący swego czasu kierownicze stanowisko w żydowskiej szkole (yeshiva) w Sydney, który zignorował sprawę pedofila wykorzystującego seksualnie dzieci w latach 1980-tych, stwierdził, iż niektóre z ofiar mogły same wyrazić zgodę na stosunki seksualne. Ostrzegł także, iż wmieszanie się policji w całą sprawę może “otworzyć puszkę z robakami”.

Wypowiedzi rabina prawdopodobnie zwiększą nadzór nad tym, jak rabiniczni liderzy w Australii traktują przypadki seksualnego wykorzystywania dzieci – w połączeniu z zarzutami tuszowania takich spraw, zastraszania świadków i ukrywania przestępców za granicą.

Z legalnie nagranej rozmowy telefonicznej rabina Leschesa wynika, że wiedział on o przestępstwach pedofila i udzielił mu porad oraz ostrzeżenia, że zarówno on, jak i wykorzystany chłopiec mogą być usunięci ze wspólnoty yeshiva, jeśli pedofil nie potrafi opanować swych potrzeb. Rabin nigdy nie poinformował policji o przestępstwie ani nie zatroszczył się o sprawdzenie, czy istotnie pedofil usłuchał dobrych rad. Otóż nie usłuchał. Wykorzystał seksualnie przynajmniej jeszcze trzech innych chłopców.

Podczas rozmowy rabin Lesches uznał, iż jedna z ofiar pedofila, 11-letni chłopiec, mógł wyrazić zgodę na seks ze starszym o 10 lat “opiekunem”. Nie omieszkał dodać, iż wśród “goyim” zaczynają myśleć o seksie i go uprawiać już w wieku lat pięciu. Pochodząc z biednych rodzin nie mają w życiu nic innego, niż myślenie o seksie przez 24 godziny na dobę oraz uprawianie go ze sobą, z członkami własnej rodziny, a nawet psami.

Tradycyjne prawo, mesirah, zabrania Żydom donoszenia nie-żydowskim władzom na innych Żydów, którzy dopuścili się przestępstw. Jego wpływ jest wciąż bardzo silny w żydowskich środowiskach ortodoksyjnych. Rabin Lesches jest trzecim z kolei liderem rabinicznym, który wiedział o seksualnym wykorzystywaniu chłopców w yeshiwie w Sydney, lecz nie poinformował władz.
_________________
http://www.youtube.com/user/MareczekX5?feature=mheehttp://praca-za-prace.iq24.pl/default.asp

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » WYBITNY RABIN UWAŻA, IŻ GOJSKIE OFIARY PEDOFILII SAME SĄ SOBIE WINNE.

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta