NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » CO CI ŻYDZIE TA POLSKA ZAWINIŁA ?

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Co ci Żydzie ta Polska zawiniła ?

  
TheAspartam
21.02.2014 15:00:40
poziom 6

Grupa: Administrator 

Posty: 1196 #1755039
Od: 2012-7-18
...że jej tak nienawidzisz ?
Dlaczego Żydzie ? A dlaczego mam pisać inaczej ? Przecież nie Izraelito, bo to wyznanie, nie syjonisto, nie Izraelczyku, bo to państwowość, to jak będzie poprawnie pisać o Żydach do Żyda ?
Ktoś zna bardziej poprawne słowo – tak jak Niemiec, Rosjanin, Amerykanin..?

Powiedz więc Żydzie, czemu tak tej Polski nienawidzisz ? Za to co dobrego uczyniła Twoim przodkom, bo ich przygarnęła od średniowiecza, gdzie nigdy nie było wtedy pogromów, gdzie Żydzi mieli swoje dzielnice, swoje prawa i swoje cmentarze ? MIELI PRAWA ! Jak nigdzie więcej na świecie, gwarantowane PRAWA ! Nienawidzisz za żydowskie prawo, czy za brak władzy ?

A może za to, kiedy po powstaniach Żydzi wykupywali za bezcen majątki powstańców, a mimo to nikt ich nie mordował, nie urządzał pogromów, nie wieszał i nie palił ? Więcej, kiedy rosyjskie władze zsyłali do Priwisljanskiego kraju tzw. litwaków, czyli Żydów, których carowie nie chcieli na swojej rosyjskiej ziemi, którzy uciekali przed czarnosecinnymi pogromami ( co nawet Twój współwyznawca opisał w Skrzypku na dachu...), kiedy przybyły ich setki tysięcy – nawet wtedy nikt ich nie mordował ?
A może za to, że w II RP Żydzi mieli swoją partię zasiadającą w polskim parlamencie !? A może za to, że szanowano Korczaka, żydowskich pisarzy i poetów jak Tuwim, że nikt nie rugował Żydów z ich miasteczek czy wieszał żydowskich lekarzy czy prawników ? A może dlatego, że władze tejże II RP szkoliły żydowskie bojówki mające działać w podległej Anglii (czyli sojusznikowi !) Palestynie, bo uważały, że Żydom się to należy ?

A może za to, że kiedy na wschodnie tereny tejże II RP wkroczyli komuniści, to tysiące Twoich współwyznawców Żydów wydawała w ich ręce polskich oficerów, nauczycieli, polską inteligencję czy każdego, który im się naraził ?
A potem , w czasie niemieckiej okupacji, tylko w Polsce , jedynym kraju w Europie, POLSKIE władze WYDAWAŁY I WYKONYWAŁY WYROKI SMIERCI ZA POMAGANIE NIEMCOM W MORDACH NA ŻYDACH !
W takiej Francji, w majestacie prawa ,Żydów pakowano do wagonów wiozących ich ku zagładzie, a w Polsce Niemcy wyznaczyli kare śmierci za pomaganie Żydom, mordowano rodziny a nawet całe wsie za ich ukrywanie czy pomaganie !
I w imieniu tejże Polski, jej władz, polskie podziemie wykonało kilkaset wyroków na szmalcownikach i zdrajcach kolaborujących z Niemcami !
A pamiętasz , Żydzie, tych innych Żydów, złapanych przez Niemców i wydających Polaków na pewna śmierć ? A pamiętasz żydowskie władze w gettach, wyznaczających kolejność wywózek, żydowską policję z pałkami zaganiających Żydów do wagonów ? Ilu wśród nich było Polaków, co Żydzie ?
A może za to, że po 1945 Twoi Żydowscy pobratymcy stanowili ok 80% władz UB , odpowiedzialnych za mordy, katowanie i śmierć w więzieniach dziesiątek AK-owców i wszystkich niegodzących się na komunistyczna okupację ?
A może nienawidzisz za to, że polskie komunistyczne władze szkoliły członków żydowskiej partyzantki, wysyłanej potem do walki o „wolny Izrael” ? Szkoliły , dawały broń i przerzucały prze granice ?
A później ? Iluż tych Żydów z UB, MBP czy rządu zamordowano w pogromach, co ? A ilu wyjechało ze swoimi majątkami i żyło bezpiecznie , poza komunistycznym piekłem ? A ilu z nim polskie państwo do dziś płaci emerytury, co , Żydzie ?

A może nie możesz ścierpieć, Żydzie, że nie chce ci ta Polska płacić ? A i;e z tych żydowskich „majątków” było obciążone hipoteka i kredytami, co ? A ile zmieniło w wojennej zawierusze właścicieli zgodnie z prawem ? Jako zbycie w ratowaniu życia, jako zapłata, jako sposób na zdobycie pieniędzy, ale LEGALNIE ? A ile gmin wyznaniowych czy fabryk było zadłużonych w bankach ?
A ile zniszczyła wojna ? I ty Żydzie dziś chcesz ODSZKODOWANIA ? A przecież w 90% nie jesteś żadnych spadkobierca, ty tylko występujesz w imieniu Żydów jako całości, jak nie żyją właściciele to chcesz , żeby ta Polska TOBIE oddała co twoim nigdy nie było !

No to jak to jest z Tobą, Żydzie ? Piszesz książki o hienach, bandytach, mordercach, ale tymi grzechami chcesz obciążyć cały kraj, każdego Polaka, byle było na twoim !
Nie , Żydzie, na to zgody nie będzie. Jak każdy rozumny człowiek mogę współczuć wszystkim skrzywdzonym, zabitym czy obrabowanym. Ale nigdy, nigdy Żydzie – nigdy nie usłyszysz mojej zgody na kłamstwo , którym próbujesz zatruć mnie i innych Polaków.

Uważaj Żydzie, uważaj Panie Gross i spółka,uważaj Panie Michnik – sprawiedliwość jest ślepa, a naciąganie prawdy dla własnej korzyści zawsze kończy się źle. I tylko powiedz mi Żydzie Co takiego dobrego zrobiła Ci ta Polska, która przeklinasz i obrażasz każdym kłamstwem, że jej tak nienawidzisz ?!

Info-

TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA


Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » CO CI ŻYDZIE TA POLSKA ZAWINIŁA ?

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta