NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » ŻYDŁACKI FANATYK KS. RYSZARD STASZAK TĘPI SŁOWIAŃSKIE SYMBOLE NA ŚLĘŻY

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Żydłacki fanatyk ks. Ryszard Staszak tępi słowiańskie symbole na Ślęży

  
TheAspartam
30.10.2013 04:06:49
poziom 6

Grupa: Administrator 

Posty: 1196 #1640193
Od: 2012-7-18


Ilość edycji wpisu: 1
Pod naciskiem fanatyka nadjordańskiej dżumy ks. Ryszarda Staszaka w Domu Turysty PTTK na Ślęży usunięto z miejsca widocznego dla turystów replikę posągu Świętowita
Obrazek
Obrazek
Pod naciskiem fanatyka nadjordańskiej dżumy ks. Ryszarda Staszaka w Domu Turysty PTTK na Ślęży usunięto z miejsca widocznego dla turystów replikę posągu Świętowita. Posąg został tam umieszczony 27 września 2010 roku. Przypominał on turystom i pracownikom Domu Turysty pogańską tradycję Świętej Góry Ślęży.

.
Przez tysiąclecia Ślęża była jednym z najważniejszych miejsc pogańskiego kultu Słowian Zachodnich. Po sprowadzeniu na nasze ziemie nadjordańskiej dżumy mściwy buldożer jahwizmu niszczył święte słowiańskie miejsca kultu. Już na początku XII wieku żydłactwo na Ślęży wybudowało klasztor augustianów, który na szczęście błyskawicznie podupadał i przeniesiono go do Wrocławia. W połowie XIX wieku żydłacy postawili na szczycie Ślęży żydo-katolicki kościół pw “nawiedzenia” żydówki Miriam. Od tego czasu Święta Słowiańska Góra jest non stop okupowana przez żydłactwo. Lokalizacja żydłackiego kościoła na Ślęży okazała się przy tym zwyczajną klapą. Zbyt wielu chętnych do wspinania się na Ślężę w celu celebracji żydłackich guseł nie było. Z tego powodu żydo-katolicki kościół podupadł i stał się nieomal ruiną.

Obrazek
Na nieszczęście żydo-katolicki fanatyk ks. Ryszard Staszak postanowił uaktywnić żydłactwo, aby na Ślęży utrwalić nadjordańskie piętno. Zamierza on odremontować żydłacki kościół łżąc przy tym, że pogańska Ślęża to “góra maryjna”.

http://www.sleza.info/odbudowa/napisali-o-nas/72-gosc-niedzielny-28-lipca-2013Ten fanatyk naciąga naiwne owieczki – renegatów słowiańszczyzny – na kupowanie “cegiełek” na remont żydłackiego domu guseł i symbolicznego kanibalizmu. Organizuje też noce sylwestrowe i noce “św Jana” (żydłacka parodia podszywająca się pod słowiańską Kupalnockę), aby intensyfikować żydłacką okupację i profanację Ślęży.

.
Żydokatolicki fanatyku – nasza Święta Ślęża jest górą pogańską, słowiańską, a nie żydłacką. Nigdy nie będzie ona górą jakiejś żydówki.

Aby zażydzanie nadjordańskimi gusłami Ślęży zintensyfikować żydłactwo wynalazło nowy rodzaj żydo-katolicyzmu – żydo-katolicyzm wyczynowy. Jedną z jego dyscyplin jest wyczynowa “droga krzyżowa” z Wrocławia na Ślężę.
http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/790207,szli-cala-noc-w-ekstremalnej-drodze-krzyzowej-z-wroclawia-na-sleze-zdjecia,id,t.html?cookie=1
W tym miejscu proponuję żydo-katolickim fanatykom ustanowienie rekordu świata w wyczynowej drodze krzyżowej – idźcie do Jerozolimy. Na piechotę. I nie wracajcie…

Rzymska szubienica okupuje naszą Świętą Ślężą. Shańbiła ją symboliką obcych żydowskich guseł i zabobonów. I uzurpuje sobie wyłączne prawo własności nad naszą Świętą Górą. Choć nadal na Ślęży znaleźć można pozostałości prastarego słowiańskiego kultu.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Okupacja Ślęży przez watykański odprysk nadjordańskiej dżumy nasiliła się do tego stopnia, że jej urzędnik, żydłacki klecha Ryszard Staszak narzuca Domowi Turysty, jakie symbole mogą tam stać, a jakie nie. Symbole żydowskie mu nie przeszkadzają. Wręcz przeciwnie. Te czci i szanuje. A nasze własne, słowiańskie symbole są przez niego tępione.

Ryszardzie Staszaku, mściwy żydłaku, fanatyku rzymskiej szubienicy – won ze Ślęży. Nie masz do niej, renegacie i zaprzańcu żadnego prawa. To jest nasza pogańska Święta Góra. Wy macie wasze “święte” miejsca nad Jordanem. I tam się wynoście. Przestańcie plugawić naszą Świętą Słowiańską Ziemię jakimiś obskurnymi gusłami rodem znad Jordanu.
.
opolczyk.

ps. Na adres parafii fanatyka Ryszarda Staszaka (kancelaria@parafiasulistrowice.pl) wysłałem maila zatytułowanego “Łapska precz od naszej Ślęży!“

Treść maila stanowił ostatni akapit powyższego tekstu oraz dołączony link.

“Ryszardzie Staszaku, mściwy żydłaku, fanatyku rzymskiej szubienicy – won ze Ślęży. Nie masz do niej, renegacie i zaprzańcu żadnego prawa. To jest nasza pogańska Święta Góra. Wy macie wasze “święte” miejsca nad Jordanem. I tam się wynoście. Przestańcie plugawić naszą Świętą Słowiańską Ziemię jakimiś obskurnymi gusłami rodem znad Jordanu.”

Info- http://opolczykpl.wordpress.com

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » ŻYDŁACKI FANATYK KS. RYSZARD STASZAK TĘPI SŁOWIAŃSKIE SYMBOLE NA ŚLĘŻY

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta