NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » OGÓLNOPOLSKI ZJAZD RODZIMOWIERCZY

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Ogólnopolski Zjazd Rodzimowierczy

  
MareczekX5
15.05.2013 12:33:59
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Administrator 

Posty: 7596 #1448689
Od: 2012-7-24
Za: http://opolczykpl.wordpress.com/2013/05/15/ogolnopolski-zjazd-rodzimowierczy/

Obrazek

.

Za: http://www.rkp.w.activ.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=78&Itemid=1

.
Obrazek

Rodzimy Kościół Polski ma zaszczyt zaprosić na współorganizowany wraz z innymi rodzimowierczymi grupami “Ogólnopolski Zjazd Rodziomowierczy”, który odbędzie się 23-25.08.2013 roku w Łodzi. Ma się on przyczynić do:
- wzajemnego poznania oraz integracja środowiska rodzimowierczego;
- wypracowania wspólnej płaszczyzny porozumienia i współpracy poszczególnych środowisk rodzimowierczych;
- przewidzenia przyszłości polskiego rodziamowierstwa i określenia dróg prowadzących do jego rozwoju.

Dwudniowy zjazd podzielony jest na dwie części: konferencyjną oraz wiec, podczas których przewidujemy wystąpienia reprezentantów poszczególnych wspólnot oraz specjalnie w tym celu zaproszonych gości. Pełny, dwudniowy koszt udziału w zjeździe – pokrywającej m.in. koszt dwóch noclegów (z piątku na sobotę oraz z soboty na niedzielę) oraz dwóch dób żywieniowych (poczynając od piątkowej kolacji, a kończąc na niedzielnym objedzie) – plasuje się w wysokości 220 PLN od osoby. Członkowie i zwolennicy naszego związku mogą go uiścić za naszym pośrednictwem lub bezpośrednio kontaktując się z recepcją ośrodka szkoleniowo-rekreacyjnego OWH Prząśniczka, na terenie którego organizowany jest Wiec.

Szczegóły dotyczące uczestnictwa oraz pełny program kongresu dostępne są na oficjalnej stronie zjazdu: http://rodzimowierca.pl/

Wszystkich bardzo serdecznie zachęcamy do udziału.
Zmieniony ( 14.05.2013. )

Za: http://www.rkp.w.activ.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=78&Itemid=1Dołączam jeszcze treść rozsyłanego przez RKP maila:

http://www.rkp.w.activ.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=78&Itemid=1

23-25 sierpnia w Łodzi miało będzie miejsce historyczne wydarzenie – po raz pierwszy w powojennej Polsce, organizowany w porozumieniu większość liczących się wspólnot kontynuujących etniczną wiarę Słowian, „Ogólnopolski Zjazd Rodzimowierczy”. W trakcie zjazdu odbędą się liczne konferencje oraz ponadzwiązkowy Wiec, na które już teraz wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy.
Szczegóły na oficjalnej stronie zjazdu: http://rodzimowierca.pl
Nie przegap – wspólnie, tu i teraz tworzymy historię!.

W rozesłanym mailu nie do końca podoba mi się stwierdzenie “liczących się wspólnot kontynuujących etniczną wiarę Słowian”. Podział na “liczące się” i “nie liczące się” wspólnoty nie jest dobry. Liczyć powinna się każda, nawet najmniejsza wspólnota kontynuująca wiarę naszych przodków. Naturalnie pod warunkiem, że jest rzyczywistą kontynuatorką Słowiańskiego Ducha – a nie wspólnotą, która wiarę i tradycje naszych przodków wykorzystuje do celów ideologicznych.

Ogólnopolski Zjazd Rodzimowierczy można rzeczywiście nazwać z punktu widzenia rodzimowierców i ludzi kultywujących wiarę, tradycję i tożsamość słowiańską za wydarzenie historyczne. Ważne jest, aby Zjazd nie zawiódł tych, którzy żywią nadzieję na rzeczywiste zbliżenie, a jeszcze lepiej – na zjednoczenie się wszystkich wspólnot rodzimowierczych – dla dobra naszej wspólnej sprawy. Wiara, tożsamość i kultura naszych przodków jest niepodzielna i powinna jednoczyć, a nie antagonizować i dzielić.

.
opolczyk
.
_________________
http://www.youtube.com/user/MareczekX5?feature=mheehttp://praca-za-prace.iq24.pl/default.asp

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » OGÓLNOPOLSKI ZJAZD RODZIMOWIERCZY

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta