NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » ANTYPOGAŃSKA PROPAGANDA ŻYDO-KATOLIKÓW OSIĄGA POZIOM HISTERII…

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Antypogańska propaganda żydo-katolików osiąga poziom histerii…

  
MareczekX5
11.06.2013 09:55:47
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Administrator 

Posty: 7596 #1484908
Od: 2012-7-24
Za: http://opolczykpl.wordpress.com/2013/06/05/antypoganska-propaganda-zydo-katolikow-osiaga-poziom-histerii/

Obrazek
.

“Jeśli pozwolisz, by robactwo się rozmnożyło, rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać.”

Uwaga! Poniższy tekst przeznaczony jest dla czytelników powyżej osiemnastu lat. Za przypadki apopleksji podczas lektury kogokolwiek z odmóżdonego katolickiego tałatajstwa nie biorę na siebie odpowiedzialności.

Już od dawna wiedziałem, że skurwysyństwo katolików nie zna granic. Tym razem jednak te tępactwo modlące się do oślich kopytek, szmat wszelkiego rodzaju, obciętych kawałków rąk czy nóg “świętych”, zardzewiałych gwoździ, mleka “matki boskiej” a nawet domniemanego napletka ich idola – Joszue – przegiąło pałę!
http://fakty.interia.pl/tylko-u-nas/news-wstydliwa-relikwia,nId,821615

Na żydłackim, załganym portalu “Prawy.pl” (tak się ten szubrawy portal samookreśla) pojawił się krótki tekst pod tytułem “Romowe – świetny katolicki tożsamościowy komiks.“
http://prawy.pl/73-kultura/3202-romowe-swietny-katolicki-tozsamosciowy-komiks

Tak obrzydliwie załganego i fałszującego historię Polski tekstu nie czytałem od dawna. Tekst ten to “świetny” przykład skurwysyńskiego załgania po dziurki w nosie żydłackiej nadjordańskiej rzymskiej szubienicy i jej odmóżdżającej propagandy. I doskonale pokazuje “tożsamość katolicką – fałsz, załganie, brednie, żydłacką propagandę, kłamstwa - i zwalanie własnej zbrodniczości na innych.

Autorzy komiksu – Sławomir Zajączkowski i Hubert Czajkowski – to albo płatni wyrobnicy jahwistów, gotowi za judaszowskie srebrniki pisać antysłowiańskie brednie pod dyktando żydłackiego kleru, albo kompletnie odmóżdżeni idioci/ignoranci, którym powinno się sądownie zakazać zabierania głosu w sprawach historii..

Autorem krótkiego tekstu informującego o ukazaniu się haniebnego komiksu jest namolny żydłacki propagandysta, kłamca, łgarz, fałszerz historii i ogłupiacz Jan Bodakowski – renegat Słowiańszczyzny, sługus nadjordańskiej dżumy.

Akcja komiksu rzeczywiście toczy się w “mrocznych czasach” – Słowiańszczyznę najechał niszczycielski buldożer jahwizmu – zbrodniczy, zachłanny, mściwy. I pogrążył je w ponurej i mrocznej nocy jahwizmu/żydzizmzu/fanatyzmu.

Aby nie być posądzonym o werbalizm przytoczę fragmenty jednego z moich tekstów:
“Wielki i mądry Polak, zapomniany Andrzej Frycz Modrzewski wyszperał w starych kronikach mowę biskupa orleańskiego Arnulfa, wygłoszoną w roku 991 na soborze w Reims, we Francji.
Jest ona dla nas istotna, gdyż opisuje stosunki panujące w Rzymie w momencie “chrystianizacji” Polski.
Oto słowa biskupa Arnulfa:

“O Rzymie, pożałowania godny, który naszym przodkom ukazałeś jaśniejących chwałą ojców, nasze zaś czasy napełniłeś strasznymi ciemnościamihańbiącymi nas po wieki!… Czegóż bowiem nie widzieliśmy w tych czasach? Widzieliśmy, jak Jan z przydomkiem Oktawian, żył w bagnie rozpusty;on też uknuł spisek przeciwko temu Ottonowi, którego przedtem koronował na cesarza. Gdy Jan został wypędzony, wybrano papieżem Leona Neofitę. Lecz kiedy cesarz Otto opuścił Rzym, Oktawian wrócił do miasta, zmusił do ucieczki Leona, Janowi Diakonowi ociął nos, palce prawej ręki i język i dokonawszy w mieście rzezi wielu wybitnych ludzi wkrótce zmarł. Na jego miejsce wybrali Rzymianie Bebedykta Diakona z przydomkiem Gramatyk. Na niego też wkrótce uderzył Leon Neofita ze swoim cesarzem, obległ, pojmał, złożył z urzędu i skazał na dożywotnie wygnanie do Niemiec. Po cesarzu Ottonie I nastąpił Otto II, przewyższający wszystkich władców naszych czasów siłą oręża, rozumem i wiedzą. W Rzymie na stolicy papieskiej zasiadł zaś straszliwy potwór, Bonifacy, najbardziej nikczemny ze wszystkich ludzi, splamionyrównież krwią poprzedniego papieża. Lecz i ten, jakkolwiek wygnany i potępiony na wielkim synodzie, wrócił po śmierci świątobliwego Ottona do Rzymu. Piotra, znakomitego męża apostolskiego, który był przedtem biskupem padwii, przysięgą zapewniwszy mu bezpieczeństwo, usunął z zamku rzymskiego, złożył z urządu i pohańbionego ohydą więzienia zabił. Czy istnieje nakaz, aby takim potworom ludzkim, pełnym hańby, pozbawionym wiedzy o rzeczach boskich i ludzkich, podlegał nieprzeliczony zastęp kapłanów Boga znanych na świecie z nauki i życie pełnego zasług?”Jan “Oktawian” – Jan XII. Papieżem został mając 17 lat. Urzędował w latach 955-964 Pozbawiono go urzędu za morderstwa, kradzieże i świętokradztwo.
Leon “Neofita” – Leon VII (963-965). Pupil Ottona I.
Benedykt “Diakon” – Benedykt V (964-956). Zdetronizowany i zesłany do Niemiec przez Ottona I.
Bonifacy VII – wybrany 974 rok. Potem wygnany. Ponownie papieżem w latach 984-985. Mordował przeciwników. Zamorzony głodem.
Piotr (“znakomity mąż apostolski”) – prawdopodobnie zamordowany w więzieniu Benedykt VI.
(Powyższe zaczerpnięte jest z książki “Polska Piastów” Pawła Jasienicy).

.

A oto fragment listu bękarta kardynała Agapito Colonny, Marcina V – papieża – do Władysława Jagiełły:

“Wiedz, że interesy Stolicy Apostolskiej, a także twojej korony czynią obowiązkiem eksterminację Husytów. Pamiętaj, że ci bezbożni ludzie ośmielają się głosić zasadę równości; twierdzą, że wszyscy chrześcijanie są braćmi, i że Bóg nie dał ludziom uprzywilejowanym prawa władania narodami; utrzymują, że Chrystus przyszedł na świat aby znieść niewolnictwo; wzywają ludzi do wolności, to znaczy do unicestwienia królów i kapłanów. Teraz, kiedy jeszcze jest czas, zwróć swoje siły przeciwko Czechom, pal, zabijaj i czyń wszędzie pustynię, gdyż nic nie jest bardziej miłe Bogu, ani bardziej pożyteczne dla sprawy królów, niż eksterminacja Husytów.”

http://opolczykpl.wordpress.com/2012/07/21/z-dziejow-jahwistycznego-barbarzynstwa/


Jest żydłackim kłamstwem stwierdzenie Bodakowskiego, że “dynastia Piastów” utraciła wtedy tron. Po Mieszku II Lambercie, który zapoczątkował powrót do pogaństwa, gdyż i on sam, i jego poddani mieli po dziurki w nosie zachłannej, fanatycznej, mściwej i krwiożerczej rzymskiej szubienicy, przez co bronić musiał kraju przed wspólnymi najazdami na niego Niemców, Czechów i Rusinów (“Następnie prowadził wojny obronne przeciw Niemcom, Czechom i książętom Rusi Kijowskiej.” http://pl.wikipedia.org/wiki/Mieszko_II_Lambert) - i po jego zamordowaniu go przez zdrajców na tronie osiadł prawowity następca – Bolesław II Wielki Pogański. Tego wielkiego monarchę żydłacka propaganda “wykasowała” z naszej historii “za karę”.
http://www.polityka.pl/historia/231607,1,zniknal-wmrokach-sredniowiecza.read
http://opolczykpl.wordpress.com/2013/05/18/boleslaw-zapomniany-i-tzw-reakcja-poganska/
http://pl.wikipedia.org/wiki/Boles%C5%82aw_Zapomniany

Przypominam żydłactwu w tym miejscu, że nawet fanatyczny katolik, Feliks Koneczny nie wątpił w istnienie Bolesława “Zapomnianego”.

Jego – Bolesława II Wielkiego – “winą” było to, że stanął na czele odbudowy słowiańskiej tożsamości Polski. Wypędził chciwy kler, zniszczył rzymskie szubienice i żydłackie kościoły, przywracając pogaństwo. Zamordowała go grupka spiskowców pod przywództwem jego żony, Niemki, gorliwej katoliczki-morderczyni. Po jego śmierci cesarstwo niemieckie unikało włączenia się w pacyfikację Polski, gdyż ryzykowało atakiem na siebie ze strony Związku Wieleckiego, który mógłby stanąć w obronie Polski. Dlatego cesarstwo do spółki z papiestwem nasłało na Polskę zjahwizowane Czechy, wspierane garstką polskich zdradzieckich możnowładców. Dla których żydo-katolicyzm był korzystny, gdyż gwarantował im większą władzą polityczną nad mieszkańcami (żydo-katolicyzm zlikwidował instytucję Wiecu Słowiańskiego, który wcześniej był najwyższą władzą w żywiole słowiańskim i mógł odwoływać księciów wybierając nowych).
Skatoliczone Czechy gorliwie podjęły się pacyfikacji pogańskiej Polski. Same pamiętały Odrodzenie Pogańskie u siebie (http://pl.wikipedia.org/wiki/Czeska_rebelia_poga%C5%84ska) z czasów zapomnianej bohaterki Słowiańszczyzny – Drahomiry/Drogomiry – księżnej Czech.
http://opolczykpl.wordpress.com/2013/04/15/zapomniana-bohaterka-slowianszczyzny-drahomiradrogomira-ksiezna-czech/

Jest obrzydliwym kłamstwem stwierdzenie o “wygnaniu księcia Kazimierza z rodu Piastów”. Kazimierz jako syn nie posiadający prawa do korony wylądował w klasztorze i był żydłackim mnichem. Po śmierci Mieszka II legalnym i prawowitym władcą Polski był Bolesław II Wielki Pogański. Po zamordowaniu go cesarz jak szuler wyciągnął z rękawa Kazimierza i osadził na tronie polski. Kazimierz, zniemczony katolik, renegat i zdrajca Ducha Słowiańszczyzny, zgodził się potulnie uczynić Polskę lennem cesarstwa (to haniebne lenno trwało jeszcze kilkadziesiąt lat).

Prawdą natomiast jest, że oazą spokoju stało się Mazowsze rządzone przez Miecława/Masława. Bohatera Słowiańszczyzny, wiernego sługę i przyjaciela Mieszka II Lamberta .
http://opolczykpl.wordpress.com/2012/05/17/zapomniani-bohaterowie-slowianscy-maslaw/
Masław z poparciem mieszkańców Mazowsza przywrócił tam pogaństwo, a widząc najazd żydłackiej dziczy na resztę kraju, uczynił Mazowsze samodzielnym, pogańskim ksiąstwem. Skatoliczeni Czesi po spacyfikowaniu dużych obszarów kraju byli zbyt osłabieni, aby napadać i na Mazowsze. Tam pogaństwo pod patronatem Masława i wspierających go mieszkańców utrzymało się do roku 1047. Dopiero wtedy zdrajca i renegat, niemiecki wasal, nadal wspierany przez cesarstwo niemieckie, Kazimierz “odszczepieniec-katolik”, były żydłacki mnich wspólnie ze zjahwizowaną Rusią (borykającą się z buntami wołchwów na własnym podwórku) pokonał bohaterskiego Poganina Masława i ponownie skatoliczył Mazowsze.

Załgany propagandysta, żydłak i fałszerz historii, Jan Bodakowski powinien pamiętać, że jego “historyczny” pupilek, Kazimierz-zdrajca-odszczepieniec-katolik wkroczył do Polski na czele hufca niemieckich ciężkozbrojnych wojów i niemieckimi łapskami i mieczami mordował rodaków wszędzie tam, gdzie jeszcze tlił się opór przeciwko nadjordańskiej dżumie.
Spacyfikowana Polska stała się “pustynią”:

“Polska stała się jedna wielką pustynią bezlud­nym opuszczonym pustkowiem, cmentarzyskiem ruin i zgliszcz” – jak odnotował to Gall Anonim.

Mściwa rzymska szubienica szczególnie zaciekle mordowała pogańskich kapłanów, żerców, szamanów i wiedźmy. Rozrywano pojmanych końmi, okrutnie torturowano i okaleczano. A mściwe papiestwo nałożyło na Polskę dodatkowe kary:

„Corocznie płacić będą Polacy kurii papieskiej zwyczajny pieniądz od każdej głowy, wyłączając głowy szlacheckie, nie będą zapuszczać włosów na głowie i brodzie, zwyczajem barbarzyńskim, ale będą je starannie postrzygać. Wielkiego Postu przestrzegać o trzy tygodnie dłużej niż w innych krajach (…), wiecznie też będą obowiązani, aby w Bogu i w Wierze Chrześcijańskiej wdzięczniejszymi i gorliwszymi byli”.

Bodakowski wypisuje brednie o jakichś żydłackich relikwiach. Pokazuje to, że dla tego żydłaka zniszczenie kraju, spacyfikowanie go, utopienie we krwi za chęć powrotu naszych przodków do słowiańskiej tożsamości jest nieważne. Liczy się dla niego ratowanie jakichś bzdurnych żydłackich “relikwii”. Które nasi przodkowie mieli po prostu w dupie! Bo tylko odmóżdżeni idioci mogą się fascynować i zachwycać domniemanym “mlekiem matki boskiej”, czy “napletkiem obrzezanego cieśli”. Lub odrąbanymi siekierą kawałkami ręki, nogi czy czaszki żydłackiego fanatyka, w celach propagandowych okrzyczanego “świętym” (kk ma nawet w poczcie “świętych” pospolitych ludobójców i rzezimieszków).
Pisze też bzdury Bodakowski o pięknej pogance zafascynowanej rzekomo historią obrzezanego cieśli. Piękne poganki w tamtych czasach broniły Słowiańszczyzny, Mokoszy, Swarożyca, Welesa – a nie żydowskiego wędrownego mędrka wykreowanego przez oszusta Szawła/Pawła na “chrystusa” i zbawiciela”.

http://members.tripod.com/alabasters_archive/real_case.html

Najbardziej jednak skurwysyńskim kłamstwem zarówno żydłaka Bodakowskiego, jak i zafajdanego żydłackiego komiksu są brednie o “krwiożerczym pogaństwie” (a krwiożercze pogaństwo wraca).

Przypomnę tym żydłackiem kłamcom/oszustom/użytecznym idiotom fragmenty z żydłackich kronik:

“Poza tym, jeśli chodzi o moralność i gościnność, trudno by znaleźć lud bardziej zacny i szlachetny.”

Helmold, kronikarz z drugiej połowy XII w“…taka panuje u nich uczciwość i wzajemne zaufanie, że nie znając u siebie zupełnie kradzieży i oszustw, schowki i skrzynie trzymają niezamknięte. Niezwyczajni zamknięć i kluczy, wielce się dziwowali, widząc juki i skrzynie biskupa pozamykane.”

„U was, chrześcijan ucina się ludziom ręce i nogi, wyłupuje oczy, torturuje w więzieniach. U nas, pogan, tego wszystkiego nie ma, toteż nie chcemy takiej religii”.

Kronikarz biskupa Ottona MistelbachaBodakowski, który okazuje się albo kompletnym ignorantem i idiotą, albo też zwykłą żydłacką szują propagandową, zbrodniczość, krwiożerczość i mściwość żydo-chrześcijaństwa widoczne gołym okiem na przestrzeni ponad półtora tysięca lat (od wejścia na pałace w IV wieku do dzisiaj – katolickie ludobójstwo na Serbach czy chrześcijańskie ludobójstwo w Rwandzie: http://opolczykpl.wordpress.com/2013/05/30/chrzescijanskie-wartosci-ludobojstwo-i-hipokryzja/) przypisuje szlachetnym i wolnym od krwiożerczości i okrucieństwa naszym przodkom. Hańbiąc ich pamięć i dobre imię. Ta załgana szuja gotowa jest wymyśleć i kolportować najgorsze brednie i kłamstwa, byleby przysłużyć się nadjordańskiej dżumie. Która z dumnych Słowian uczyniła niewolników rzymskiej szubienicy, sługusów kosmopolitycznego Watykanu i odmóżdżonych duchowych Żydów.
http://opolczykpl.wordpress.com/2013/02/08/polak-katolik-czyli-zyd/

Bodakowski – dałeś dupy, jak mało który żydłak. Ciekawi mnie, czy robisz to za fricko, czy też tobie za plugawienie pamięci o naszych Przodkach nadjordańska dżuma wypłaca żołd. Tym antysłowiańskim paszkwilem zasłużyłeś na ekstra gratyfikację.

I nie pisz idioto: “Jest on obowiązkowym prezentem dla wszystkich młodych mężczyzn, synów, chrześniaków, ministrantów, harcerzy.”

Już był taki jeden żydłak, klecha, co tak oto wychowywał harcerzy na “katolików-patryjotóf” (cytat z książki dla harcerzy “Czuj duch” ksiądza Kazimierza Lutosławskiego napisanej krótko po odzyskaniu przez Polskę niepodległości):

“Cóżby ci przyszło z wolnej ojczyzny, gdyby Kościół miał na tym stracić”.

Dla tamtego żydłaka interes waszej zafajdanej nadjordańskiej dżumy i żydłackiego kościoła był ważniejszy od wolnej Polski. I taki jest właśnie wasz – renegatów Słowiańszczyzny – “katolicki patryjotyzm” – najpierw interes żydowskich guseł, żydłackiego kościoła – a Polska nie sobie czeka na jej kolej. Nadjordańska dżuma jest od niej ważniejsza.Ten tekst jest obowiązkowy do spalenia jako żydłacka, obrzydliwa, chamska i nachalna propaganda, obrażająca naszych Przodków i fałszująca naszą historię.

Jesteś kanalią Bodakowski! Załganą żydłacką kanalią!

.

opolczyk
.

ps.
Powyższy tekst to druga, mocno złagodzona wersja. W jego pierwotnej postaci był znacznie bardziej dosadny.
Postanowiłem jednak opublikować złagodzoną wersję, aby nie dawać żydłactwu argumentów do rąk, że jesteśmy ludźmi bez kultury.
Choć osobiście uważam, ża na takie skurwysyństwo i łajdackie kłamstwa i brednie nawet najostrzejszta reakcja byłaby uzasadniona. Chamstwu należy przeciwstawiać się chamstwem.

“Jeśli pozwolisz, by robactwo się rozmnożyło, rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać.”

.

_________________
http://www.youtube.com/user/MareczekX5?feature=mheehttp://praca-za-prace.iq24.pl/default.asp

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » ANTYPOGAŃSKA PROPAGANDA ŻYDO-KATOLIKÓW OSIĄGA POZIOM HISTERII…

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta