NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » LOSY POLSKI SŁOWIAŃSKIEJ…

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Losy Polski Słowiańskiej…

  
TheAspartam
12.09.2013 07:44:17
poziom 6

Grupa: Administrator 

Posty: 1196 #1597916
Od: 2012-7-18
Obrazek
Zniewoleni rzymską szubienicą utraciliśmy wolność. Na krótko w czasach wymazanego z naszej historii przez jahwistów Bolestawa II odzyskaliśmy własną tożsamość i wolność.

Słowiańszczyzna jest naszą tożsamością i naszym dziedzictwem. Nie tylko genetycznym. Wielu genetycznych Słowian zatraciło słowiańską tożsamość. Stali się wyznawcami obcego ludobójczego i mściwego pustynnego demona. Słowiańszczyzna to Duch, to tożsamość, to kultura słowiańska. To także słowiańska Przyrodzona Wiara/Wiedza Przyrody. Polskość to słowiańskość. A nie żydowskie gusła i zabobony w nadjordańsko-watykańskiej wersji.

Nad naszą słowiańską Świętą Ziemią panują od tysiąclecia mroki obcego zabobonu zwalczającego naszą rzeczywistą duchową tradycję i tożsamość. Dużo z naszej kultury przywłaszczył jahwizm sobie nadając mu nadjordańską interpretację. Ale wolnego Ducha Słowiańszczyzny nie udało się nadjordańskiej mściwej dżumie całkowicie zamordować i wykorzenić. On żyje nadal i powoli odradza się.

Losy ludu naszej ziemi były w ostatnim tysiącleciu różne. Wcześniej byliśmy wolnym ludem, żyjącym w solidarnych wspólnotach nawzajem się wspierających. Zniewoleni rzymską szubienicą utraciliśmy wolność. Na krótko w czasach wymazanego z naszej historii przez jahwistów Bolestawa II odzyskaliśmy własną tożsamość i wolność.
http://opolczykpl.wordpress.com/2013/05/18/boleslaw-zapomniany-i-tzw-reakcja-poganska/
http://www.polityka.pl/historia/231607,1,zniknal-wmrokach-sredniowiecza.read

Mściwa, chciwa i zaborcza rzymska szubienica nie pogodziła się z utratą nowych niewolników. Wspólnymi siłami niemiecko-czesko-ruskimi spacyfikowała nasze ziemie. Po tej pacyfikacji, jak napisał żydłacki kronikarz “Polska stała się jedna wielką pustynią bezlud­nym opuszczonym pustkowiem, cmentarzyskiem ruin i zgliszcz”.

Znów staliśmy się niewolnikami rzymskiej szubienicy. Najgorzej miał prosty lud. Z wieku na wiek coraz bardziej był uciskany i ograbiany powinnościami nałożonymi nań przez katolickich panów i watykański kler.
http://opolczykpl.wordpress.com/2013/04/06/a-wierz-sobie-nawet-i-w-kozla-byles-mi-dziesiecine-placil/
Za wszelką cenę chciano u niego wykorzenić słowiańską tożsamość i słowiańską wiarę. Nakładano nawet na lud kary za niechodzenie do żydłackich kościołów. A mimo to lud trwał w naszej wierze i przy naszej tożsamości. Odkrył to w XIX wieku Zorian Dołęga-Chodakowski, jeden z prekursorów badań Słowiańszczyzny:

“Trzeba pójść i zniżyć się pod strzechę wieśniaka w różnych odległych stronach, trzeba śpieszyć na jego uczty, zabawy i różne przygody. Tam, w dymie wznoszącym się nad głowami, snują się jeszcze stare obrzędy, nucą się dawne śpiewy i wśród pląsów prostoty odzywają się imiona Bogów zapomnianych.”

Wcześniej jeszcze, pod koniec XVIII wieku upadła Rzeczypospolita. Do grobu wpędziło ją zaślepienie żydo-katolików, którzy fanatyzowani od dwóch wieków przez agenturę Watykanu – jezuitów – prowadzili permamentną wojnę domową wymierzoną przeciwko wszystkim “innowiercom”. Ubzdurali sobie bowiem ci fanatycy, że muszą zdobyć całkowitą supremację na Polską. I gdy ją zdobyli, Rzeczypospolita osłabiona wewnętrzną wojną katolicy kontra reszta obywateki upadła.

W dwudziestym wieku nad słowiańską Polską zawisło jeszcze większe niebezpieczeństwo – tym razem biologicznego unicestwienia inteligencji polskiej i uczynienia z reszty Polaków rzeczywistych “fizycznych” niewolników.
1 września 1939 roku na Polską napadła III Rzesza. Od samego początku prowadziła ona eksterminację polskiej inteligencji.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Intelligenzaktion
http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090915/REGION/180592094
http://niss26an50.wordpress.com/2009/09/13/
http://pl.wikipedia.org/wiki/Zbrodnia_w_Lesie_Szp%C4%99gawskim
http://pl.wikipedia.org/wiki/Zbrodnia_w_Mniszku
Podobnych miejsc niemieckich kaźni Polaków jest znacznie więcej.
Przy czym, pamiętając o ilości Żydów w elitach i aparacie terroru III Rzeszy, można by to ludobójstwo, ten holokaust nazwać zbrodnią żydo-hitlerowską.

“żydowskiego pochodzenia lub spokrewnieni z żydowskimi rodzinami byli: fuehrer i kanclerz Rzeszy Adolf Hitler; jego zastępcy: minister Rzeszy Rudolf Hess i marszałek Rzeszy Hermann Goering; Gregor Strasser, dr Josef Goebbels, Alfred Rosenberg, Hans Frank i Heinrich Himmler; ministrowie Rzeszy von Ribbentrop (który niegdyś wypił bruderszaft ze słynnym syjonistą, zmarłym w 1952 roku pierwszym prezydentem Izraela Chaimem Weizmannem) i von Keudell; gauleiterzy Globocznik (tępiciel Żydów), Jordan i Wilhelm Kube; wysocy funkcjonariusze SS Reinhard Heydrich, Erich von dem Bach-Zelewski i von Kaudell II; bankierzy i sponsorzy Hitlera przed 1933 rokiem Ritter von Stauss (wiceprzewodniczący Reichstagu) i von Stein; feldmarszałek i sekretarz stanu Milch, podsekretarz stanu Gauss; starzy towarzysze partyjni Hanffstaengel (szef biura prasowego NSDAP dla prasy zagranicznej (późniejszy doradca Roosevelta) i prof. Haushofer”.
http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_40.html.
TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ FILMY » DARMOWA REJESTRACJA


Do niemieckich eksterminacji polskiej inteligencji po agresji z 17 września przyłączyła się żydo-bolszewicka, stalinowska ZSRR. Choć gwoli sprawiedliwości należy przyznać, że np. na decyzję o wymordowaniu polskich jeńców wojennych wpływ miały konferencje Gestapo – NKWD.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Konferencje_Gestapo-NKWD

Po trzeciej z nich władze ZSRR (w zasadzie decydująca była zgoda Gruzina Stalina) podjęły decyzję o wymordowaniu naszych rodaków trzymanych o w obozach jenieckich. W Katyniu mordowali ich Żydzi.

https://ptto.wordpress.com/2013/03/14/szokujace-wyznanie-izraelska-gazeta-donosi-jak-zydzi-mordowali-polakow/

W planach III Rzeszy ziemie polskie miały zostać “oczyszczone” z Polaków zesłanych gdzieś pod Ural po “ostatecznym zwycięstwie” tysiącletniej Rzeszy nad ZSRR. Plan ten zaczęto realizować wypędzeniami Polaków z terenów przyłączonych do Rzeszy. Kolejnym jego etapem była pacyfikacja Zamojszczyzny z zamiarem pełnej jej germanizacji.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Generalny_Plan_Wschodni
http://pl.wikipedia.org/wiki/Zamojszczyzna_%281942-1943%29

Pacyfikację Zamojszczyzny przerwało nadejście od wschodu Armii Czerwonej. Agresor z 17 września tym razem nie pomagał niemieckim zbrodniarzom, a zastopował zbrodnicze działania Niemców. Niemcom wielu polskich patryjotów już wybaczyło ich zbrodnie i o nich prawie zapomniało. Do tego stopnia, że organizują oni obchody rocznicy 17 września – a o 1 września zapominają.

Popchnięcie Warszawiaków do powstania warszawskiego było jednym z elementów eksterminacji Polaków. Przed powstaniem warszawską AK dotkliwie rozbrojono i tysiące naiwnych ludzi z gołymi pięściami wysłano na rzeź.
W momencie wybuchu powstania ledwo co dziesiąty powstaniec był w cokolwiek uzbrojony.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Powstanie_warszawskie#Uzbrojenie

Wydarzenia wojenne obrazowo opisał żydowski pisarz i poeta Sandauer mówiąc: „w czasie wojny wymordowano polską elitę i żydowską biedotę. A po wojnie na polskim tułowiu osadzono żydowską głowę.”
Gwoli ścisłości należy dodać że owa żydowska głowa także i po wojnie nadal mordowała Polaków. Choć już “tylko” tysiącami, a nie jak III Rzesza milionami.
Mówiąc o II wojnie światowej nie wolno zapominać o tym, kto za nią stał. Biograf Rothschildów Marcus Ravage po pierwszej wojnie przyznał się, że za większością wojen i rewolucji stali “burzyciele” – Żydzi. I że nadal to będą robić.
“We are disturbers. We are subverters. We have taken your natural world, your ideals, your destiny, and played havoc with them. We have been at the bottom not merely of the latest great war but of nearly all your wars, not only of the Russian but of every other major revolution in your history. We have brought discord and confusion and frustration into your personal and public life. We are still doing it. No one can tell how long we shall go on doing it.”
http://members.tripod.com/alabasters_archive/real_case.html
II wojna światowa też była banksterska. Choć mogło jej nie być.

“Nie chodziło o obalenie faszyzmu, tylko o zawładnięcie rynkami zbytu. Jeśli chcielibyśmy, mogliśmy bez jednego strzału zapobiec wybuchowi wojny, ale nie chcieliśmy – Churchill do Trumana (Fultun, USA, marzec 1946)”
http://piotrbein.wordpress.com/2013/02/15/wszystkie-wojny-sa-banksterskie/
Rothschildowska Wlk. Brytania i Francja popychały III Rzeszę do wojny na wschodzie finansując jej zbrojenia.

“Krytycy postawy Anglii i Francji w 1939 r. zwykli ignorować sabotowanie kredytów dla Polski przez rząd Anglii – i to nie tylko angielskich kredytów – ale i francuskich (przy jednoczesnym hojnym kredytowaniu zbrojeń III Rzeszy!). Zwykli również ignorować taki drobiazg, jak niepoinformowanie polskiego wywiadu o tajnym protokole dodatkowym do paktu Ribbentrop – Mołotow, co przesądziło o stawianiu III Rzeszy oporu do końca – zamiast warunkowej kapitulacji, przy świadomości nieuniknionego natarcia Armii Czerwonej. “Alianci” Polski czuli się bezpieczni. Hitler w doktrynie ogłoszonej w “Mein Kampf” głosił walkę o “przestrzeń życiową” dla narodu niemieckiego – Lebensraum – na wschodzie. Ten “wschód” nie kończył się na granicy II RP.”
http://myslnarodowa.wordpress.com/2012/09/04/abbeville1939-a-wojna-obronna-ii-rp-zdrada-czy-realizm/
Wojny tej chciały zwłaszcza USA i Żydzi.

“Wojna z Hitlerem jest nieuchronna a Stany przystąpią do niej po związaniu Niemiec przez Anglię i Francję. Państwom demokratycznym potrzeba co najmniej dwa lata czasu na dozbrojenie a w międzyczasie należy spodziewać się ekspansji Hitlera na wschód i życzeniem państw demokratycznych byłoby, żeby tam na wschodzie doszło do rozgrywki między Rzeszą Niemiecką a Rosją. Ponieważ potencjalna siła Sowietów nie jest dotychczas znana, zatem możliwe jest, że Niemcy operując zbyt daleko do swych baz byliby skazani na długa i wyniszczającą wojnę. Dopiero wtedy państwa demokratyczne mogłyby zaatakować Niemcy i doprowadzić do ich kapitulacji.”

(…)

“Przy tym ujęto całość w misterną robotę: stworzono Rooseveltowi podstawy do aktywizacji polityki zagranicznej i stworzenia tą drogą olbrzymich zasobów militarnych dla przyszłej rozgrywki wojennej do której Żydzi całego świata dążą z całą świadomością.”
http://wiernipolsce.wordpress.com/2013/07/17/hitlerowska-wojna-informacyjna-z-uzyciem-tajnych-dokumentow-polskiej-dyplomacji/


Plany banksterskiego zachodu i Żydów całego świata były jednoznaczne – popchnąć III Rzeszę na ZSRR, a gdy ich armie wykrwawią się pod Uralem, Kaukazem i nad Wołgą – od zachodu ruszy ofensywa. Banksterzy nie przypuszczali jednak, że zanim Hitler uderzy na ZSRR – podbije on Europę zachodnią z Francją włącznie i zaatakuje Wyspy Rothschilda. Gdy to nastąpiło, banksterzy zmienili ich plany. ZSRR (który w pierwotnych planach miała zostać zniszczony przez Hitlera) w momencie ataku Niemiec na Francję i UK uznany został za przymusowego “sojusznika”. I dlatego też po ataku III Rzeszy na ZSRR zachód wspierał machinę wojenną Stalina. W tym momencie Hitler był dla banksterów po prostu większym niebezpieczeństwem niż Stalin i ZSRR.
W tym miejscu wyjaśnię jeszcze, dlaczego UK nazywam Wyspami Rothschilda. Oto kilka cytatów:
“Benjamin Disraeli (1804-1881), premier Wielkiej Brytanii w roku 1868 i ponownie w latach 1774-1880, pobożny i praktykujący Żyd napisał o Rothschildach: „Oni zdominowali światowe rynki pieniężne, można by rzec, że w istocie nadzorują wszelkie interesy. Rothschildowie wykorzystują całą sumę wpływów podatkowych w południowych Włoszech jako kapitał hipoteczny. Królowie i ministrowie ze wszystkich krajów Europy postępują tak, jak dyktują im Rothschildowie”.
(…)
Sam Nathan Rothschild przekonywał: „Żadna intryga nie osłabi N.[athana] M.[eyera] Rothschilda, który ma pieniądze, potęgę i władzę[…]. Król pruski, książę Hardenberg i minister [Skarbu Christian] Rother powinni być wdzięczni Rothschildowi, który posyła im tak wiele pieniędzy [i] udziela Prusom tak dużej pożyczki”. A innym razem: „Nie dbam o to jaka marionetka jest umieszczana na tronie królewskim by panować nad tym wielkim imperium, nad którym nigdy nie zachodzi słońce. Ten, kto kontroluje podaż pieniądza w Imperium Brytyjskim, ten kontroluje Imperium Brytyjskie. A tym człowiekiem jestem ja”. W swoim testamencie napisał m.in.: „Małżeństwa członków rodziny [Rothschildów] mogą być zawierane tylko między kuzynami aby uniknąć rozproszenia i odpływu majątku. Obowiązuje absolutny zakaz ujawniania wartości środków trwałych istniejącego majątku. […] Każdy kto ośmieli się złamać którąś z powyższych zasad, ma zostać pozbawiony prawa do spadku”.
(…)
„Czy ktokolwiek przypuszcza, że jakieś państwo europejskie mogłoby zaangażować się w poważną wojnę lubzaciągnąć znaczącą pożyczkę bez zgody Rothschildów i powiązanych z nimi osób?”
http://dylewski.com.pl/menu-boczne/iluzja-pieniadza/osobliwosc-zydowska-czesc-2/
Tyle o II wojnie światowej…

Dopiero po 1956 roku mordowanie Polaków przez żydowską głowę ustało. Władze PRL na 30 lat zdominowane zostały przez Polaków. Po dojściu Gorbaczowa do władzy i popchaniu przez niego gen. Jaruzelskiego do głasnostii i pierestrojki żydowska głowa odzyskiwać zaczęła jej wpływy – mając poparcie Kremla. Uknuła spisek w Magdalence i przy “okrągłym stole”, gdzie Żydzi z PZPR i Solidarności uzgodnili wspólne postępowanie przeciwko Polsce i Polakom. Polskę postanowiono wyrwać z bloku wschodniego i doszczętnie ograbić. Podstawą grabieży był tzw. “plan Balcerowicza” vel Aarona Buchholtza.
http://wirtualnapolonia.com/2013/01/08/stanislaw-tyminski-rosja-najwieksza-grabiez-xx-wieku/
Polska dostała się ponownie, jak tuż po wojnie, pod żydowską okupację. Tyle, że mocodawcami okupanta są banksterzy i ich pobratymcy z Izraela.
Dzisiaj nad Polską i nad światem wisi jeszcze inne, gorsze zagrożenie. Mówię o realizowanym od 1773 roku spisku banksterów. Skalę tego zagrożenia dobrze opisują wypowiedzi podkomendnego Rockefellera, dra Daya z 1969 roku (przytaczam obszerny fragment):

“20 marca 1969 roku, dr Richard Day, powiedział na tej konferencji, że amerykański przemysł zostanie poddany świadomemu sabotażowi, aby stał się niekonkurencyjny.

„Plan przewiduje, że różnym częściom świata będą przypisane różne role przemysłowe i handlowe, a wszystko w ramach jednolitego systemu globalnego. Dalszy prymat Stanów Zjednoczonych, względna niezależność i samowystarczalność Stanów Zjednoczonych musi zostać być zmieniona…w celu stworzenia nowej struktury, i aby to zrobić, najpierw trzeba zburzyć stary model, a przemysł amerykański był przykładem tego starego modelu”.

„Każdej części świata będzie przyporządkowana inna specjalizacja, a tym samym staną się one współzależne i wzajemnie będą się potrzebować. USA pozostanie ośrodkiem rolnictwa, high tech, komunikacji i edukacji, ale przemysł ciężki zostanie wytransportowany„.

„Planujemy, że działania nabiorą rozmachu w XXI wieku. Wszystko jest przygotowane i nikt nas nie powstrzyma…„

„Niektórzy z was myślą, że mówię o komunizmie. Cóż, to, o czym mówię, jest znacznie większe niż komunizm!„

„… wszystko jest już na swoich miejscach i nikt nie może teraz nas powstrzymać„.

Kontrola żywności

Zaopatrzenie w żywność dostanie się pod ścisłą kontrolę. Jeśli wzrost populacji nie zwolni, wówczas będą tworzone ad hoc niedobory żywności i ludzie będą uświadamiać sobie niebezpieczeństwa związane z przeludnieniem. Ostatecznie, czy wzrost populacji nastąpi, czy też nie, zaopatrzenie w żywność znajdzie się pod scentralizowaną kontrolą, aby ludziom wystarczało do własnego wyżywienia, ale brakowało na żywienie uciekinierów z nowego systemu. Innymi słowy, jeśli masz przyjaciela lub krewnego, który nie podpisał… [taśma kończy się nagle, a zaczyna się odsłuch drugiej części]…Natomiast uprawa własnego jedzenia będzie zakazana. Zrobi się to pod jakimś pretekstem. Na początku wspomniałem, że są dwa cele w tym wszystkim – jeden to cel pozorny, a drugi to prawdziwy. Cel pozorny w tym przykładzie to: uprawa własnych warzyw jest niebezpieczna, bo to rozprzestrzenianie chorób czy coś takiego. Zatem chodzi o akceptację idei ochrony konsumenta, ale cel prawdziwy to: ograniczenie dostaw żywności i stworzenie prawa, że uprawianie własnej żywności będzie nielegalne. A jeśli będziesz się przy tym upierać, to staniesz się przestępcą.

Kontrola pogodowa

Potem była wzmianka o pogodzie. Kolejne bardzo mocno aktualne stwierdzenie. Day powiedział:

„Możemy lub wkrótce będziemy mogli kontrolować pogodę”.

„Nie mam tylko na myśli zrzucanie kryształków jodku w chmury z deszczem, aby wywołać deszcz, który już tam istnieje, ale kontrolę prawdziwą„.

Pogoda jest postrzegana jako narzędzie walki, broń do wpływania na politykę publiczną. Można wywołać deszcz lub powstrzymywać deszcz w celu wywarcia wpływu na jakieś obszary i sprawować nad nimi kontrolę.

„Z jednej strony można doprowadzić do wystąpienia suszy w okresie wegetacji, tak, że nic nie będzie rosnąć, a z drugiej strony można sprawić bardzo ulewne deszcze w okresie żniw, więc pola są zbyt błotniste, aby zebrać plony, a nawet można zrobić jedno i drugie„.

Brak stwierdzenia, jak to będzie zrobione. Stwierdzono tylko, że albo było to już wtedy możliwe, albo było bardzo, bardzo blisko stania się możliwym.

Trzeba pamiętać, że dr Richard Day pracował nad sprawami modyfikacji pogodowych podczas wojny – przypis.

Prowadzą politykę wynarodowienia, zabicia w nas tożsamości narodowej i będą uciekać się do terroryzmu, aby zdobyć naszą zgodę na swój projekt globalnego państwa policyjnego. Day powiedział, że mogą skorzystać z „jednej lub dwóch bomb atomowych, aby przekonać ludzi, że to oni tu rządzą interesem”.

Powstrzymał się od nazwania, kto jest tym „my”, lecz można się tego łatwo domyślić. Biorąc pod uwagę, że pracował dla Rockefellerów, zakładać należy, że chodziło mu o Rockefellerów i ich szefów, Rothschildów.

To dodaje tym większej wagi do powszechnie panującego poglądu, że to lichwokracja jest odpowiedzialna za większość aktów terroryzmu, przy użyciu MI-6, Mossadu czy CIA. Dr Day powiedział również, że „wojna jest metodą przestarzałą„, gdy wziąć pod uwagę niebezpieczeństwo nuklearnej wymiany, zatem terroryzm będzie używany zamiast niej. To był rok 1969.

Dr Day powiedział, że seks zostanie oddzielony od małżeństwa i reprodukcji (tj. „wyzwolenie seksualne”), aby służyć rozbiciu rodziny i zmniejszeniu populacji. Aborcja, rozwód i homoseksualizm będą społecznie akceptowalne.

„Homoseksualiści otrzymają zgodę na to, aby działać jawnie. Każdy, w tym osoby starsze, będzie zachęcany do uprawiania seksu. Wszystko będzie dozwolone„. Ostatecznym celem jest seks bez reprodukcji. Reprodukcja bez seksu będzie się odbywać w laboratoriach. Wielkość rodziny będzie ograniczona, jak w Chinach.

Pornografia, przemoc i obsceniczność w telewizji i filmach zostaną znacznie zwiększone. Ludzie będą znieczulani i odwrażliwiani na przemoc i porno oraz zmuszani do myślenia, że życie jest krótkie, niepewne i brutalne. Muzyka będzie „coraz gorsza” i będzie wykorzystywana do indoktrynacji.

Dojdzie do niebywałego wzrostu poziomu bezrobocia i masowej migracji w celu wykorzenienia dawnych (konserwatywnych) społeczności.

Dr Day powiedział również już w 1969 roku, że skuteczne terapie i lekarstwa na raka istnieją w Instytucie Rockefellera, lecz jest to trzymane w tajemnicy do celów depopulacji. Powiedział, że nastąpi wzrost chorób zakaźnych wywołanych przez człowieka.

Powiedział, że ludzi będzie się kontrolować poprzez udostępnianie określonych informacji. Tym samym informacje będą selektywne. Nie każdy będzie mógł mieć własne książki. „Niektóre książki znikną z bibliotek„. Klasyka literatury będzie podlegać subtelnej zmianie. Dzieci w szkole będą spędzać coraz więcej czasu, ale nie będą się niczego uczyć. Dojdzie do ograniczeń w podróżowaniu, a prywatna własność domów przestanie istnieć.

Powiedział też, że ludzie, którzy nie zechcą iść „z postępem” będą „załatwiani w humanitarny sposób„. Nie będzie męczenników – „Ludzie będą po prostu znikać„.

Dr Day mówi o manipulowaniu polityków „bez ich wiedzy”. „Kryzysy gospodarcze” są celowe i stanowią część agendy państwa policyjnego. A ludzi trzeba kształcić tak, żeby myśleli, iż te wydarzenia są przypadkowe”.

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/nwo-barbarzyncow-rok-1969-2013-08

W powyższym teksście jest mowa o planowanej depopulacji. Plany te sprecyzował jeden z naczelnych zbrodniarzy spod znaku NWO, David Rockefeller w 1995 roku podczas dorocznego zlotu banksterskiej sitwy i jej agentury – Grupy Bilderberg:

“W 1995 r. w ramach przygotowań do Nowego Porządku Świata na jednej z elitarnych konferencji w Fairmont Hotel w San Francisco prowadzono dyskusje, które zdominowane zostały przez dwa enigmatyczne określenia: „20:80” i „tittytainment”. Według analiz, dokonanych na potrzeby przemysłu, w XXI w. światowy system ekonomiczny potrzebować będzie zaledwie 20% populacji świata by wydajnie funkcjonować. Pozostałe 80% stanowić będzie niezatrudniony i wykluczony z życia gospodarczego margines. „Tittytainment” (będący wykreowanym przez Brzezińskiego złożeniem słów „tits” i „entertainment”, czyli „cycki” i „rozrywka”) ma stanowić mechanizm kontroli i łagodzenia społecznych frustracji i protestów, jakich nie będzie można uniknąć w dalszym rozwoju cywilizacji przemysłowej. Brzeziński sugerował, że wykorzystując metody psychologiczne i fizyczne, koniecznym będzie postępować ze społeczeństwem tak, by utrzymać je w letargicznym uśpieniu, podobnym do tego, w jakim podczas karmienia piersią pozostaje niemowlę.[9] Utrzymanie porządku przez globalnych hegemonów przemysłowych wymagać będzie jednak dużo bardziej zdecydowanych posunięć. David Rockefeller twierdzi, że konieczna będzie znacząca redukcja populacji świata, co ze względu na swoją „kontrowersyjność”, wymagać będzie „umiejętnego” potraktowania problemów etycznych i religijnych w różnych częściach świata.”

http://wiernipolsce.wordpress.com/2013/08/25/bilderberg-prywatna-globalizacja-klamstwa/
Więcej informacji o kolejnych zbrodniczych planach banksterskiej sitwy znajdziemy w dokumentach NASA.

Opowiada o nich poniższy film.
.


TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ FILMY » DARMOWA REJESTRACJA


Przypomnę kolejny raz, że fundamentem zbrodniczych planów banksterów jest żydowska księga zbrodni, która stanowi integralną część żydo-chrześcijańskiego tzw. “pisma świętego starego testamentu”:

“Ziemię do której przybywasz jako przychodzień… dam tobie i twojemu potomstwu na wieczne posiadanie.”
Rodzaju 17, 8

„Wytracisz więc wszystkie narody, które twój Bóg, Jahwe, wyda tobie. Nie będziesz znał litości nad nimi.”
Powtórzonego prawa 7, 2

“I stawią się obcy, aby paść wasze owce, a cudzodziemcy będą waszymi oraczami i winiarzami, a Wy będziecie nazwani kapłanami Pana, sługami naszego Boga mianować was będą ; zużyjecie bogactwa narodów i w ich sławę odziewać się będziecie.”
Izajasza 61, 5-6

“Tak mówi Pan Bóg: “Oto skinę ręką na pogan i między ludami podniosę mój sztandar. I odniosą twych synów na rękach, a córki twoje na barkach przyniosą. I będą królowie twymi żywicielami, a księżniczki ich twoimi mamkami. Twarzą do ziemi pokłon ci będą oddawać i lizać będą kurz z twoich nóg.“
Izajasza 49, 22-23

“Przyjdą do Ciebie i będą twoimi; chodzić będą za tobą w kajdanach; na twarz przed tobą będą padać i mówić do ciebie błagalnie.”
Izajasza 45, 14

“Ja wzmocnię cię i rozmnożę cię bardzo. Z ciebie wyjdą królowie i będą rządzić wszędzie, gdzie tylko dojdą ludzkie ślady. Twemu potomstwu dam całą ziemię pod niebemi będą rządzić wszystkimi narodami, tak jak bedą tego pragnęli…”
Jub. 32, 18-19

http://opolczykpl.wordpress.com/2012/12/11/ksiega-zbrodni/

http://opolczykpl.wordpress.com/2012/12/16/biblijne-korzenie-globalizmu-nwo/

Słowiańszczyzna, odradzająca się w Polsce i innych słowiańskich krajach kolejny raz jest śmiertelnie zagrożona. Wisi nad nią katowski, żydowski topór banksterów. Wisi on zresztą nad całym światem. Jedynym wyjściem jest stawienie skutecznego oporu banksterom, przepędzenie usłużnych im marionetek politycznych, rozpędzenie na cztery wiatry całej ich agentury i odrzucenie wszystkich naleciałości żydowskich, jakie zatruły umysły, świadomość i mentalność ludzi oraz zniszczyły chciwością i egoizmem stosunki międzyludzkie. Należy zakazać wszystkich żydowskich religii abrahamowych, zżydzających i zażydzających Ducha ludzkości. Należy zlikwidować żydo-kapitalizm oraz zakazać ogłupiającą, odmóżdającą i deprawującą ludzi polityczną poprawność. Należy zlikwidować bandycki system bankowo-finasowy i odebrać grabieżcom banksterom wszystko to co już nagrabili. Jeśli tego nie zrobimy to czeka nas los zapowiadany nam i przez banksterów i przez żydowskiego rabina:

“Rabin Owadia Josef, duchowy przywódca partii Szas wchodzącej w skład koalicji rządzącej Izraelem oznajmił, że “goje rodzą się po to, by służyć Żydom”. – Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie - zapowiedział rabin podczas przemówienia w synagodze. Potem porównał osoby, które nie są Żydami do… zwierząt pociągowych - pisze “Rzeczpospolita”.

Zdaniem rabina, gdyby goje nie mogli służyć Żydom “nie mieliby po co istnieć”. Tłumacząc zaś długowieczność ludzi pochodzenia nie-Żydowskiego rabin Josef użył plastycznej metafory porównując takich ludzi do… osłów. – Wyobraźcie sobie, że zdechł wam osioł. Stracilibyście w ten sposób pieniądze. To jest taki sam sługa. Właśnie dlatego goj otrzymuje długie życie. By dobrze pracować dla Żyda - mówił rabin.”
http://www.wprost.pl/ar/214629/Szokujace-slowa-rabina-Goje-jak-zwierzeta-pociagowe-maja-sluzyc-Zydom/#.UWS9likpTqE.facebook
Należy uwolnić świat spod okupacji banksterów. Należy też uwolnić go od żydowskiego rasizmu.
Polsce należy natomiast przywrócić słowiańską, przed-żydo-katolicką tożsamość, kulturę i tradycję. Polska jest słowiańska a nie żydo-katolicka, żydo-kapitalistyczna czy żydo-banksterska.
Odbudujmy przedżydowski, stary, słowiański porządek świata.
http://opolczykpl.wordpress.com/2013/04/07/stary-slowianski-porzadek-swiata/

Odbudujmy cywilizację i kulturę Słowian.
http://opolczykpl.wordpress.com/2013/01/24/cywilizacja-slowianska/
http://opolczykpl.wordpress.com/2013/01/29/kultura-slowian-i-zydo-chrzescijan/

źródło- http://opolczykpl.wordpress.com
Za- http://monitorpolskislowian.neon24.pl

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » LOSY POLSKI SŁOWIAŃSKIEJ…

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta