Ciekawy temat
Sensacja z ostatniej chwili

Nasz anonimowy informator dotarł do tajnej treści przemówienia, jakie premier wygłosi na konferencji prasowej w przyszłym tygodniu. Nie ukrywamy, że będzie ono i sensacyjne i przełomowe. Ujawniamy Naszym Czytelnikom kluczowe zdania, które padną już wkrótce z ust Donalda Tuska:Obywatelki i obywatele!Zwracam się dziś do Was jako szef rządu polskiego. Zwracam się do Was w sprawach wagi najwyższej. Ojczyzna nasza znalazła się nad przepaścią. Atmosfera niekończących się konfliktów, nieporozumień, nienawiści – sieje spustoszenie psychiczne, kaleczy tradycje tolerancji.

Szeroko rozlewa się po kraju fala zuchwałych podsłuchów. Chaos i demoralizacja przybrały rozmiary klęski. Naród osiągnął granice wytrzymałości psychicznej. Wielu ludzi ogarnia rozpacz. Już nie dni, lecz godziny przybliżają ogólnonarodową katastrofę. Uczciwość wymaga, aby postawić pytanie: Czy musiało do tego dojść? Obejmując urząd prezesa Rady Ministrów wierzyłem, że potrafimy się podźwignąć. Czy zrobiliśmy więc wszystko, aby zatrzymać spiralę kryzysu?Obywatelki i obywatele!Wielki jest ciężar odpowiedzialności, jaka spada na mnie w tym dramatycznym momencie polskiej historii. Obowiązkiem moim jest wziąć tę odpowiedzialność. Chodzi o przyszłość Polski.

Dlatego ogłaszam, że w dniu dzisiejszym ukonstytuowała się Platformerska Rada Ocalenia Narodowego (PRON), która postanowiła zamknąć restaurację „Sowa i Przyjaciele”.Chcę, aby wszyscy zrozumieli motywy i cele naszego działania. Nie chodzi nam o odwet i zemstę, ale o uzdrowienie sytuacji. W najkrótszym jak to możliwe czasie i po uporaniu się z nieprawidłowościami, do jakich doszło w lokalu przywrócimy go Warszawiakom pod tą samą nazwa, z tym że nowym właścicielem odpowiedzialnym za jego funkcjonowanie zostanie ksiądz Kazimierz Sowa i jego przyjaciele.

Tekst pochodzi z Warszawskiej Gazety.
Mirosław Kokoszkiewicz


  PRZEJDŹ NA FORUM