NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » CO ZROBIĆ, ABY ROK 2014 BYŁ LEPSZY?

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Co zrobić, aby rok 2014 był lepszy?

  
TheAspartam
31.12.2013 09:57:00
poziom 6

Grupa: Administrator 

Posty: 1196 #1700500
Od: 2012-7-18


Ilość edycji wpisu: 1
Obrazek

Czym miniony rok zapisze się w historii Polski? Wysadzeniem w powietrze systemu emerytalnego, inna rzecz, że wadliwego, po to tylko, aby uratować sypiący się budżet i podtrzymać władzę Platformy jeszcze o rok, a choćby tylko o parę miesięcy? Tusk i jego ekipa szykują się do ucieczki, ale wcześniej chcą jeszcze rozszabrować wszystko, co zostało z resztek narodowego majątku oraz z funduszy europejskich. Mimo zapewnień, że Polska poradziła sobie z kryzysem i teraz zacznie wychodzić na prostą, zadłużenie kraju oraz podwyższone podatki przynoszą coraz bardziej widoczne skutki: zastój gospodarczy, wzrost bezrobocia, nowe obszary biedy, kolejną falę emigracji.

Ale skutki nieudolnych rządów odczuwamy wszyscy, nawet gdy mamy jeszcze pracę i wystarcza nam na podstawowe opłaty i zakupy. Po pierwsze nie wiemy, co stanie się z naszą emeryturą, którą rząd zamierza wydać na własne potrzeby, a równocześnie nie mamy z czego oszczędzać, żeby zabezpieczyć się na starość. Po drugie postępuje rozkład publicznej służby zdrowia, a nas nie stać na prywatne leczenie. Po trzecie coraz gorzej działa system edukacji, więc naszym dzieciom czy wnukom trudno będzie znaleźć taką pracę, która im pozwoli utrzymać się samodzielnie.

Dla rozwoju Polski miniony rok zapisze się jako stracony. Co zrobić, aby kolejny nie był jeszcze gorszy? Trzeba odebrać władzę Platformie i to jak najszybciej. Jak to zrobić, skoro do wyborów parlamentarnych zostało jeszcze półtora roku? Po pierwsze pokonać Platformę w wyborach do europarlamentu i nie dopuścić do tego, aby jej czołowi politycy schronili się na pięć lat za europejskimi immunitetami. Porażka obozu władzy już w maju tego roku przyspieszy jego rozkład i utrudni dalszy demontaż polskiego państwa. Po drugie odebrać Platformie i PSL sejmiki wojewódzkie w jesiennych wyborach samorządowych, co pozwoli przystąpić do odbudowy niektórych segmentów gospodarki, a także poprawić – przynajmniej w części województw – funkcjonowanie służby zdrowia czy opieki społecznej. Porażka w wyborach samorządowych będzie oznaczała definitywny rozpad Platformy, ucieczkę jej posłów, a w konsekwencji upadek rządu. Wtedy będą możliwe przyspieszone wybory, poprzedzone okresem działania rządu fachowego, który powstrzyma szerzącą się korupcję i zapewni uczciwe przeprowadzenie wyborów, zarówno parlamentarnych, jak i prezydenckich. Dopiero wtedy możliwe stanie się naprawianie zniszczeń.

Co wówczas będzie najpilniejsze? Wprowadzenie podatku bankowego i podatku od hipermarketów pozwoli zdobyć fundusze na niezbędne reformy. Ci, którzy okradali państwo, będą musieli dołożyć się do jego naprawy. Powrót do 22 procent stawki VAT pozwoli ożywić gospodarkę, podobnie jak program mieszkaniowy i program wsparcia dla rodzin. Praca do 67 roku życia pozostanie tylko dla tych, którzy będą tego chcieli. Narodowy Fundusz Zdrowia zostanie zlikwidowany, a wojewodowie będą odpowiedzialni za funkcjonowanie opieki zdrowotnej na swoim terenie. Zlikwidowane zostaną gimnazja, przywrócona czwarta klasa liceum, większe znaczenie odzyska szkolnictwo zawodowe. Zniknie system łapówek, który sprawia, że Polska kupuje np. pociągi za granicą, podczas gdy polskie fabryki muszą zwalniać pracowników.

Do zrobienia jest bardzo wiele, ale trzeba się spieszyć, bo każdy kolejny rok władzy Platformy sprawia, że stajemy się coraz biedniejsi i coraz trudniej będzie odrobić poniesione straty.

Ryszard Terlecki
www.klubygp.plTYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ FILMY » DARMOWA REJESTRACJA


  
marcus
15.05.2014 21:25:02
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)Grupa: Użytkownik

Posty: 2110 #1842133
Od: 2014-5-4


Ilość edycji wpisu: 2
Obrazek
Dlaczego premier,którego poparcie maleje z godziny na godzinę mający w swoich szeregach tyle osób skorumpowanych nie podda się dymisji? Bo ma za dużo spraw nie do końca poukrywanych przed następcami. Prosta przyczyna.

Co zrobić by rok 2014 był lepszy? Nic się nie da zrobić jeśli ludzie godzą się na to co się wokół dzieje. Ale w końcu otwierają te swoje szeroko zamknięte oczęta. Starzy odchodzą i nowe pokolenie już nie powinno dać się tak zmanipulować tym oszustom.

Oby nowy rok przyniósł trzęsienie ziemi* w rządzie i pospadały te świńskie ryje od koryta prosto w czeluść gdzie zostaną nagrodzeni za swoją pracę. Mam nadzieje, że naród odpowiednio potraktuje złodziei i oszustów, którzy rozkradli państwowy majątek i przyczynili się do kolejnego upadku Polski. Tusk dożywocie z miejsca powinien dostać, cała ta jego szajka po 25 lat i banicja polityczna.

W 2014 mam nadzieję, że ludzie będą wychodzić na ulicę , będą walczyć w mniejszyć ośrodkach, będą wywierać presję na ciemiężcach - po prostu mam nadzieję, że powolutku ten gadzi system będzie chylił się ku upadkowi ( przez nasze wspólne działanie ). Każdy od siebie będzie coś dawał aby uczynić ten nasz padół łez w lepszy świat. Z Nowym Rokiem coś się zmienia,
Każdy nowe ma życzenia,
NOWY ROK mi pióro łechce,
Czego chcę a czego nie chcę?
I nie wszystkich tym zachwycę,
Czego nie chcę ,czego życzę!

Cudów nie chcę już od TUSKA,
Nie chcę ropy od Putina,
Ani od innego ruska,
Wolę KLAUSA i BOŻINA!
Nie chcę z Ameryki TARCZY,
Ani gazu z Emiratów,
Lech Wałęsa mi wystarczy,
Z grubą TECZKĄ doktoratów!
Bogatemu byk się cieli,
Więc ELITA się przeciska,
By załapać się w BRUKSELI,
Na poważne stanowiska!
Mocno gonią za tym rajem,
I Ci starzy i Ci młodzi,
A co będzie z naszym krajem?
To nikogo nie obchodzi!
Niech Sikorski bierze NATO,
Jak PZPN wziął Lato,
Niech w spokoju nas zostawi,
Niech się z NATO w wojnę bawi!
Poseł GOWIN i podobni,
Niech in vitro się zapłodni!
Dla bogactwa tej techniki,
Niech PALIKOT da plemniki!
Terror sieje KOMOROWSKI,
W Sejmie BUC i NIEDORAJDA!
Wraz z bombowym NIESIOŁOWSKIM!
Więc nie grozi nam AL-KAIDA!
Nie potrzebne Polsce stocznie,
I kopalnie i szpitale,
Co rząd z tym majdanem pocznie?
POLSKA? NIEPOTRZEBNA WCALE!!!
Nie ma w Polsce polskiej huty!
I z Wietnamu mamy buty!
Wódka czeska,ukraińska,
I konfekcja cała chińska!
Poznikały polskie ryby,
Przemysł nasz zakuto w dyby,
Ledwo dyszą już rolnicy,
Za to kwitną KOMORNICY!
To jest ten nasz polski cud!
Nam pozostał ino smród!
No i jeszcze jedno swojskie,
ŚWINIE! PRZY KORYCIE - POLSKIE!!!

Ps. Nowy Rok się szybko zbliża,
I by Boskim żył porządkiem,
Ja przepraszam -nie ubliżam,
Pożytecznym jest zwierzątkiem,
To co najpierw jest prosiakiem,
I kojarzy się z chlewikiem,
To co później jest warchlakiem,
Co na koniec jest tucznikiem.
Szkoda tylko,że zwierzątko,
Krótko żyje - takie życie!
ZA to TAMTA - LUDZKA ŚWINIA,
Żyje długo przy KORYCIE!
Śmierć każdemu jest pisana,
Choć bronimy się zaciekle,
Zwierzę -świnia kończy w rzeźni,
Ludzka Świnia skończy w PIEKLE!
Nie trzeba być Jasnowidzem by dojść do podobnych wniosków. Faktem jest, że jeszcze 2-3 lata temu kiedy przepowiedział olbrzymi kryzys bankowy na globalną skalę, wszyscy pukali się w czoło.
Warto posłuchać co jeszcze pan Jackowski ma do powiedzenia, jego przepowiednie bardzo często się sprawdzają. Warto też posłuchać jego wcześniejszych przepowiedni min o rozpadzie Europy.


TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ FILMY » DARMOWA REJESTRACJA


Co zrobić by rok 2014 był lepszy ? Niewiele można działać samemu. Na pewno zakup taniego srebra może zadecydować o przeżyciu finansowym wielu rodzin. To jest coś co może zrobić każdy.
Jedna Uncja (moneta) około 28 gramów to koszt 80-90 zł Moja odpowiedz na to "co zrobić by 2014 był lepszy"
Czas przestać zgrywać oświeconych dupków i stać się po prostu ludźmi.oczko
źródło:

TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA


Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » CO ZROBIĆ, ABY ROK 2014 BYŁ LEPSZY?

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta