NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » ZAMACHY W LONDYNIE – OLIMPIADA ZAGROŻONA

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Zamachy w Londynie – Olimpiada zagrożona

  
TheAspartam
18.07.2012 14:24:03
poziom 6

Grupa: Administrator 

Posty: 1196 #975094
Od: 2012-7-18
Obrazek
Wielkie imprezy sportowe to ogromne widowisko, wokół którego koncentruje się uwaga mediów całego świata. Obok setek przybyłych dziennikarzy w okolicach stadionów kręcą się tysiące kibiców a dla wszystkich najważniejszy w tych dniach jest sport. Czy nie stwarza to idealnej okazji do przeprowadzenia spektakularnego zamachu terrorystycznego?

BĘDZIE ZAMACH CZY NIE BĘDZIE?

W tym roku mamy do czynienia aż z dwiema podobnymi imprezami. Dopiero co zakończyły się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej w Polsce i Ukrainie a już wkrótce czekają na kolejne Igrzyska Olimpijskie organizowane tym razem w stolicy Wielkiej Brytanii. Jeszcze przez mistrzostwami w Polsce i Ukrainie można było natrafić na głosy, że oba kraje są szczególnie zagrożone zamachami. Mówił o tym w wywiadzie dla “Gazety Wyborczej” między innymi generał Adam Rapacki, były szef MSWiA. Powoływano się również na doniesienia b. oficera izraelskiego wywiadu Juvala Aviva.

Poczucie zagrożenia wzrosło jeszcze bardziej 27 kwietnia kiedy to w Dniepropietrowsku na wschodzie Ukrainy eksplodowały bomby. Jeśli ładunki eksplodowały aż w czterech punktach miasta to czy nie jest możliwe, że do podobnych wydarzeń dojdzie również w czasie trwania Euro2012?

Teraz, gdy piłkarskie święto mamy za sobą, wiemy już, że do żadnych innych zamachów nie doszło. Tego czy ewentualne próby zostały zawczasu udaremnione przez służby specjalne czy też potencjalni terroryści nigdy nie mieli w planie dokonać w Polsce i na Ukrainie zamachów nie dowiemy się zapewne nigdy. Olimpiada w Londynie wciąż jeszcze przed nami, również jednak w tym przypadku nie brak ostrzeżeń dotyczących ewentualnego ataku.

Według relacji obecnych w Londynie mediów już teraz mamy do czynienia z największą pokojową operacją wojskową w historii Wielkiej Brytanii. Doświadczeni w walce z terroryzmem Brytyjczycy zdecydowali się powziąć szereg środków zapobiegawczych, które do minimum zredukują ryzyko przeprowadzenia udanego zamachu. W lutym ponad 2 i pół tysiąca osób uczestniczyło w próbnych ćwiczeniach mających przygotować na ewentualny zamach w londyńskim metrze. W pobliżu miasta nie brak stacjonujących żołnierzy, po Tamizie pływają okręty wojenne a z powietrza nad wszystkim czuwają policyjne drony. Wszystko to może jednak nie wystarczyć w przypadku ukrytego zamachu bombowego.

OPERACJA FAŁSZYWEJ FLAGI?

Chociaż oficjalne scenariusze brać mogą pod uwagę wiele scenariuszy zamachów, istnieją również teorie mówiące, że wszystkie środki służące zabezpieczeniu igrzysk przez atakami nie mają żadnego sensu, gdyż będzie operacją przeprowadzoną „z wewnątrz” i stać by mieli za nimi ludzie poruszający się w wewnętrznym kręgu światowych elit władzy. Jako poszlaki mające potwierdzać powyższe teorie.

Osoby tropiące spiski wskazują, że jednym z najczęściej przedstawianych tajnych gestów jest ten przedstawiający wszechwidzące oko – symbol Iluminatów. Symbol ten dostrzec można dostrzec również w materiałach związanych z olimpiadą, między innymi u jednookich maskotek tegorocznych igrzysk, Wenlocka i Mandeville’a. Obok tego mamy jeszcze zakamuflowany napis “ZION”, który bardzo łatwo ułożyć ze znaków składających się na logo olimpiady.

Całą sprawę komplikuje dodatkowo raport opublikowany w 2010 roku przez Fundację Rockefellera. Wynika z niego, że trwająca obecnie dekada (2010-2020) będzie okresem gwałtownych kryzysów, a stojące zamachy bombowe w Londynie gdzie zginąć ma blisko 13 tysięcy ludzi. Zapewne gdyby za raportem stała inna instytucja nikt by się tymi stwierdzeniami nie przejął, ale ponieważ jest to fundacja związana z jedną najpotężniejszych, kojarzonych z Iluminatami rodzin to o skojarzenia nietrudno.

Kolejne rewelacje ujawnił niedawno dziennikarz śledczy ukrywający swoją tożsamość pod pseudonimem „Lee Hazledean”. Twierdzi on, że jest on znanym angielskim dziennikarzem telewizyjnym, który dokładnie zbadał od środka odpowiadającą za bezpieczeństwo podczas olimpiady firmę G4S. Podczas przeprowadzonego śledztwa Hazledean stwierdził między innymi, że podczas szkolenia zamiast szkolić z zakresu procedur bezpieczeństwa większość czasu przeznaczono na ćwiczenia związane z ewakuacją mieszkańców miasta. Jego zdaniem może to oznaczać, że celem organizatorów od początku jest przyzwolenie na zamach.

Ewentualny zamach w Londynie mógłby stać się nie tylko wielką tragedią, ale tak jak w przypadku zamachów z 11 września 2001 stać się powodem do wybuchu o wiele poważniejszego konfliktu. Być może okaże się, że podobnie jak w przypadku Euro 2012 do żadnych zamachów w stolicy Wielkiej Brytanii nie dojdzie, o tym przekonamy się jednak dopiero za kilka tygodni.

Autor: Victor Orwellsky
Źródło: Kod Władzy

info- http://wolnemedia.net/polityka/zamachy-w-londynie-olimpiada-zagrozona/Bezpieczeństwo Igrzysk Olimpijskich w Londynie – Lee Hazledine ujawnia swoją tożsamośćLondyński dziennikarz, który w zeszłym tygodniu ujawnił szokujące informacje na temat firmy odpowiedzialnej za bezpieczeństwo tegorocznej Olimpiady w Londynie postanowił publicznie ujawnić swoją tożsamość.Jako Lee Hazledine zdążył udzielić kilku wywiadów. Opowiadał w nich o wynikach przeprowadzonego przez siebie śledztwa, podczas którego uczestniczył w szkoleniu pracowników firmy G4S. Jego zdaniem zaniedbania, których się dopuszcza mogą nie być przypadkowe i mają celowo posłużyć do przeprowadzenia operacji fałszywej flagi.Wspominał on między innymi o ginących z magazynów uniformach, handlu narkotykami, braku zainteresowania motywacją pracowników fotografujących obiekty olimpijskie, w końcu, co wydaje się najbardziej dziwne, zakupie blisko 200 tysięcy czekających w pogotowiu worków na zwłoki* zdolnych pomieścić cztery ludzkie ciała.
http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/07/03/bezpieczenstwo-igrzysk-olimpijskich-w-londynie-lee-hazledine-ujawnia-swoja-tozsamosc-2/TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ FILMY » DARMOWA REJESTRACJA

  
TheAspartam
23.07.2012 11:08:51
poziom 6

Grupa: Administrator 

Posty: 1196 #977905
Od: 2012-7-18
Strach przed powtórką Monachium
Obrazek
Londyn zamienił się w oblężoną twierdzę. Wszystkie służby zostały postawione w stan gotowości po tym jak izraelski wywiad powiadomił swoim brytyjskich odpowiedników, że w Europie operuje irańska komórka terrorystyczna, która może planować atak na izraelskich atletów podczas igrzysk olimpijskich w Londynie. Iran ma chcieć powtórzyć wydarzenia z Monachium w 1972 roku.

Z ustaleń tvn24.pl wynika, że informacje na temat domniemanego zagrożenia podał brytyjski tygodnik "The Sunday Times", powołując się na własne informacje uzyskane od kontaktów w brytyjskim wywiadzie.

Informacja o potencjalnym zagrożeniu terrorystycznym przekazana przez Izraelczyków, oraz zamach w bułgarskim Burgas, miały doprowadzić do podniesienia poziomu zagrożenia terrorystycznego w Wielkiej Brytanii. Według "Sunday Times" MI5 i Scotland Yard mają być w stanie najwyższej gotowości.

W tej "największej operacji" tego rodzaju ma wziąć udział 17 tysięcy żołnierzy, 12,5 tysiąca policjantów i siedem tysięcy prywatnych ochroniarzy, którzy otoczą miasteczko olimpijskie kolejnymi "kordonami".

Tygodnik podaje, że izraelski wywiad ma prowadzić szeroko zakrojoną akcję polowania na irańską "komórkę terrorystyczną" działającą w Europie. Jej członkami mają być biali obywatele krajów UE, którzy przeszli na islam i współpracują z Hezbollahem.

Jednym z głównych celów izraelskiego wywiadu ma być terrorysta posługujący się amerykańskim paszportem wystawionym na nazwisko David Jefferson. Mężczyzna miał uciec z Bułgarii po ataku w Burgas i prawdopodobnie "dysponuje podobnym silnym ładunkiem jak ten wykorzystany w zamachu na lotnisku". Inni członkowie grupy terrorystów mają być obywatelami Niemiec, Szwecji i Wielkiej Brytanii.

Tymczasem szef Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego Jacques Rogge wciąż nie zgadza się na uczczenie minutą ciszy podczas ceremonii otwarcia igrzysk pamięci ofiar zamachu terrorystycznego w Monachium. Jego zdaniem, atmosfera tej uroczystości nie pasuje do wspominania tragicznego wydarzenia z 1972 roku.

6 sierpnia w stolicy Wielkiej Brytanii odbędzie się specjalna uroczystość poświęcona ofiarom zamachu. Przedstawiciele Komitetu Olimpijskiego będą także uczestniczyć w ceremonii na lotnisku w pobliżu Monachium 5 września, czyli dokładnie w dniu 40. rocznicy i w tym samym miejscu, gdzie rozegrał się wspomniany dramat.

5 września 1972 roku o czwartej nad ranem do wioski olimpijskiej w Monachium wdarli się palestyńscy terroryści i zaatakowali kwatery sportowców izraelskich. Na miejscu zginął trener zapaśników Mosze Weinberg oraz ciężarowiec Josef Romano. Zamachowcy wzięli dziewięciu zakładników, których mieli uwolnić po wypuszczeniu z izraelskich więzień ponad 200 Palestyńczyków.

Negocjacje z terrorystami nie przyniosły oczekiwanego efektu. Ostatecznie podczas dojazdu do podstawionego Boeinga 727, służby niemieckie zaatakowały terrorystów, którzy nie reagowali na żądanie poddania się. Palestyńczycy zamordowali wszystkich zakładników, a sami zginęli podczas kolejnego ataku niemieckiej policji. Zginął też jeden z policjantów.


TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA

  
TheAspartam
26.07.2012 15:42:00
poziom 6

Grupa: Administrator 

Posty: 1196 #979789
Od: 2012-7-18
Ten tekst został znaleziony na stronie zmianynaziemi, napisany przez gościa podpisanego koh-bolt

Obrazek


Mam pewne informacje dotyczące ataku fałszywej flagi podczas igrzysk w Londynie. Przede wszystkim należy zdefiniować operację fałszywej flagi. Jest to operacja, której przeprowadzenie obarcza się grupę, państwo czy osobę, która w rzeczywistości tego nie dokonała. Prawdziwi pomysłodawcy pozostają w ukryciu. "Terroryści" zaatakują najprawdopodobniej podczas ceremonii otwarcia. Ceremonia zacznie się nine o'clock (9:00 PM), czyli o 21:00 czasu londyńskiego. Winę zwali się na Iran, Syrię i Chiny. Rozpętana zostanie trzecia wojna światowa, po której (UWAGA!) ogłosi się pokój i ludzkość nie będzie miała wyboru - będzie musiała zaakaceptować nowy porządek świata. UWAGA! I tutaj proszę o rozwagę i wzięcie pod uwagę tego, co zaraz napiszę... W trakcie ogromnych wojen i spustoszenia (wg mojego snu z 2006 główny teatr działań rozegra się na Bliskim i Środkowym Wschodzie - od Izraela po Kazachstan, Afganistan i Pakistan) objawią się światu demony... pozorujące na UFO... Ale one nimi nie są - wiem to również z mojego snu. Te demony z mojego snu miały postać szaraków, tak jak z Apokalipsy 16:13.

Nie wykluczam, że będą wyglądać inaczej. Demony zostaną przedstawione światu jako wybawcy i w moim śnie czułem, że one "przyleciały po to" (widziałem spodki), żeby ocalić Ziemię. UWAGA. Wracam do tematu moich pierwotnych rozważań. Nastąpi prawdopodobnie atak bombowy z użyciem broni jądrowej na teren w parku olimpijskim, ściśle na sam Stadion Olimpijski. Stadion może pomieścić 80 tys. ludzi. Pod terenem Hackney, będącym jednostą Wielkiego Londynu, umieszczone są pod ziemią ogromne ilości radioaktywnych odpadów... UWAGA!

Rury i metro to klucz do zrozumienia tego, co nadejdzie... Stadion zostanie wysadzony od dołu... Po prostu zapadnie się tak, jakby było trzęsienie ziemi połączone z wielkim wybuchem. Motyw zapadającej się ziemi macie w filmach "2012", w bodajże ostatnim "Batmanie". Uwaga... Kto oglądał film "Zapowiedź" z 2009 z Nicolasem Cagem? Beware! Opowiada on o tym wszystkim, co nadejdzie... i co już było (wyciek ropy w Zatoce Meksykańskiej 20. kwietnia 2010). Na końcu filmu płonie tam stadion, który wszyscy "seekerzy" uważali za Stadion Olimpijski w Berlinie. I rzeczywiście. Ja tam zauważyłem też Bramę Brandenburską - to wskazówka.

W innym filmie - nazwy nie pamiętam - bohater wyjmuje z torby paszport z liczbami wskazującmi na datę 26.06.2011 i obywatelstwem kanadyjskim". Całość filmu rozgrywa się w Berlinie. Wszyscy myśleliśmy, że atak nastąpi 26.06.2011 na Stadion Olimpijski. Byliśmy w błędzie. Niemki pierwszy mecz na turnieju zagrały 26.06.2011 właśnie z Kanadą. Bingo!

Ale to nie o tę datę chodziło. Atak nastąpi w 111 po 26.06.2011. W 111... W 1 rok, 1 miesiąc i 1 dzień po 26.06.2011 - 27. lipca 2012, w dniu otwarcia igrzysk. W filmie 2012, gdy bohater szuka rozpaczliwie mapy, natrafia na mapę metra londyńskiego. Wcześniej ziemia dosłownie zapada się mu pod nogami, a w oddali wielki wybuch, zupełnie jak bomba atomowa. W filmie "Zapowiedź" metro zostaje zniszczone i ginie wielu ludzi. Uwaga! Finalne przesłanie tego filmu jest takie, że kosmici ratują dzieci i przenoszą je na inne planety. UWAGA, ludzie dobrej woli... W momencie, kiedy dzieci po raz pierwszy mają kontakt z "kosmitami", odczuwaja wielki strach.

One objawiają się im w nocy i czują wielki strach. To nie są anioły, to upadłe anioły. Bingo! Wszystko zgadza się z moim snem. Miałem też sen odnośnie papiestwa i dlaczego jest ona Wielka Nierządnicą *, i miałem też sen odnośnie gilotyn, ale nie będę was tym tematem tutaj zadręczał, gdyż one spełnią swoją rolę w trochę późniejszym czasie, a nie wszyscy przeżyją ataki terrorystyczne,
które będą współgrane często w jednym czasie przez tych samych wykonawców po to, żeby zmusić ludzkość do totalnego strachu, do wyjścia na ulicę (uwaga na kontrolowane rewolucje - nie idźcie za nimi i nie uczestniczcie w ich protestach ulicznych - zginiecie jak w ostatnim filmie z tego roku, kiedy to szekspirowski dramat o zdradzie ludu, który poszedł na barykady jak barany dobitnie zaświadczył o braku sensu tego typu protestu).

Nie wszyscy przeżyją wojny, głód, tsunami (UWAGA - w moim śnie tsunami też się pojawia ze wskazówką, żebym zerknął do Ewangelii Łukasza - to co wyczytałem, zjeżyło mi włos na głowie - Biblia mówi wyraźnie, że podczas końca będzie tsunami).
Będą też trzęsienia ziemi i zabijanie przez własny rząd, za niedługo już światowy. Jak nie przyjmiesz znamienia, zostaniesz zgilotynowany. Gilotyny są już rozlokowane na całym świecie, w tym m.in. w USA kilkadziesiąt tysięcy.
UWAGA! Jeżeli rząd wam powie, żebyście się ewakuowali do podziemi, gdzie są schrony i tunele (bo są, tunele są wszędzie, najwięcej w USA - cała sieć... podziemnych obozów śmierci), to nie idźcie tam!!! Zostaniecie zmasakrowani. UWAGA! Doszedłem do konkluzji, że podziemne tunele w USA z liniami kolejowymi służą do mordowania ludzi w jak najszybszym tempie... Nie uwierzycie mi, wbrew powszechnemu twierdzeniu, że Amerykanie to kraj ateistów. Tam mieszka dużo chrześcijan, którzy znają Biblię lepiej niż w jakimkolwiek kraju. Ich liczba sięga milionów.

Ich muszą się pozbyć za wszelką cenę, również patriotów i tych, którzy zaczerpnęli choć trochę z tego, co nadejdzie potem... Doszedłem do tej konkluzji po obejrzeniu reklamy z amerykańskiej telewizji, wszystko na youtube, gdzie wspomina się o tym, żeby holocasut nigdy się nie powtórzył. To co zobaczyłem, przerosło moje wyobrażenia nt. możliwości przeprowadzania szybkiego ludobójstwa rodem z Auschwitz.

Całość rozgrywa się w jakiejść ciemnej scenerii, gdzie nie ma w ogóle światła... W podziemiach! Bingo! Przyjeżdż pociąg, taki pancerny pociąg bez szyb. Otwierają drzwi i dają ludziom po oczach mocnym światłem. Szybko wypakowuja ich z pociągu. Potem są pakowani za jakieś wysokie ogrodzenie z drutu. Wracając do tematu false flags, to Tom Cain (przydomek artystyczny dziennikarza, masona i iluminata), który napisał opowieść "Blackjack" w 2009 dla brytyjskiej gazety, opisał tam w postaci komiksu to, że ataki będą, jak to mówi jedna z kart Jacksona z jego gry, "combined disasters", czyli wiele ataków w różnych miastach o tym samym czasie. Odnośnie samego ataku na Londyn, to większość polityków będzie nieobecna na otwarciu. Nie dajcie się zwieść na tanie tricki i sztuczki, na tanie obiecanki i przesłania, wizje lepszej przyszłości ze stajnie New Age-NWO. Koniec. Może będzie ciąg dalszy.Wielka Nierządnica * Apokalipsa Św Jana Rozdział 17
  
TheAspartam
26.07.2012 15:51:33
poziom 6

Grupa: Administrator 

Posty: 1196 #979808
Od: 2012-7-18
Pierwszy screen jest z zakończenie gry Mass Effect 3.
Obrazek
Trailer Dark Knight Rises
Obrazek

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » ZAMACHY W LONDYNIE – OLIMPIADA ZAGROŻONA

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | darmowe forum | sklepy | opinie, testy, oceny