NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » ŻYDZI WYPOWIEDZIELI WOJNĘ ROSJI

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Żydzi wypowiedzieli wojnę Rosji

  
marcus
05.06.2014 10:01:35
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)Grupa: Użytkownik

Posty: 2110 #1858045
Od: 2014-5-4
Podczas kryzysu ukraińskiego z cienia wyszli nowi aktorzy: jawny nazizm oraz europejskie żydostwo (…) obecnie, europejscy żydzi wypowiedzieli wojnę Rosji”!

1. Potwierdza się, że najważniejsza jest geopolityka. Wszystko inne ma znaczenie drugorzędne – demokracja, prawo, prawa człowieka, rynek, nacjonalizm, ideologia, religia i tak dalej. Nie liczy się nic, oprócz geopolityki. Ten, kto temu zaprzecza, jest zwyczajnym ignorantem i nie pasuje do współczesności. Tak więc „Denken in Kontinenten1” [1], jak zaproponował to Jordis von Lohausen, jest jedynym sposobem, by zrozumieć co się wokół nas dzieje. Rozumowanie geopolityczne, koncepcja wielkiej wojny kontynentów, to główne pole semantyczne.

2. W tej perspektywie, wszystko jest jasne: eurazjatycka (potęga lądowa, tellurokracja) jest Rosja – to właśnie zaproszenie Janukowycza by dołączył do Unii Eurazjatyckiej było początkiem całego tego chaosu; atlantyckie (potęga morska, talassokracja) są USA, NATO, kijowska junta. Są też pewne siły, które są pomiędzy (Rimland) – wahająca się Europa (jak zawsze, rozdarta pomiędzy Lądem i Morzem), niezdecydowana w kwestii swojej tożsamości – kontynentalnej (niemieckiej/francuskiej), lub morskiej (brytyjskiej, amerykańskiej).

3. Podczas kryzysu ukraińskiego z cienia wyszli nowi aktorzy: jawny nazizm (Prawy Sektor, Swoboda) oraz europejskie żydostwo (Kołomojski [2] jako szef Europejskiego Kongresu Żydowskiego – to wyjaśnia pojawienie się BHL [3]). Kwestia tego, że obydwa te podmioty są po stronie atlantyzmu, wymaga wyjaśnienia.

Jest jednak jeszcze jeden aspekt: rehabilitacja zinstrumentalizowanego nazizmu przez USA i bezpośrednie zaangażowanie żydowskie (Kołomojski nie tylko jako sponsor Prawego Sektora, ale również jako gubernator mianowany bezpośrednio przez juntę, który wprost, w otwartych groźbach, rzucił wyzwanie Putinowi i Rosji). Europejskie żydostwo (przynajmniej to uznające Kołomojskiego za swojego formalnego przywódcę) wypowiedziało wojnę Rosji Putina. Tak więc naziści i żydostwo pojawili się na scenie bez masek, jako określone i zdefiniowane siły polityczne. To prawdziwa rewolucja semantyczna.

4. Tak więc, będąc nazistą, możesz zostać zaakceptowany przez rząd światowy, który wyłącza cię z kategorii politycznie niepoprawnych, jeśli jesteś atlantycki, antyrosyjski i proamerykański. Na lepsze lub na gorsze, nazizm znów tu jest. Nawet nie będąc w żadnym stopniu nazistą, staniesz się nim i zostaniesz formalnie wykluczony z gatunku ludzkiego, jeśli jesteś sympatykiem Rosji lub krytykiem USA i NATO.

Są zatem dobrzy naziści, którzy nie są nazistami ze względu na bycie proamerykańskimi, wszyscy inni są zaś złymi nazistami z przeciwnego powodu. Sprawa Breivika wprowadza na tą ścieżkę: rehabilitacji nazizmu i ostatecznej utraty jakiegokolwiek spójnego znaczenia przez słowo „nazista”.

Bardzo ważnym punktem jest, że obecnie możesz swobodnie być nazistą, jeśli chwalisz USA i ich globalną hegemonię. Zostaniesz uznany za liberalnego i za ważną oraz użyteczną niekiedy mniejszość społeczną. Jeśli jesteś przeciwko amerykańskiej hegemonii, masz tylko jedną możliwość (to, jaką ideologię wyznajesz naprawdę, nic nie znaczy – czy będzie to ideologia liberalna, komunistyczna, czy czwarta teoria polityczna) – bycie nazistą. Tak więc idea bycia nazistą staje się całkowicie postmodernistycza – ma tyle znaczeń, że całkowicie traci jakiekolwiek. Nazizm jest rodzajem diagnozy psychiatrycznej lub nowo wynalezionego gender – męskiego, żeńskiego, homoseksualnego, transseksualnego, nazistowskiego, LGBT i tak dalej. Dla pewnych przyczyn jest to dobra wiadomość, dla innych zła. W każdym razie jest to fakt.

5. Żydostwo, wraz z Kołomojskim, gra rolę na skalę europejską. Żydzi byli w przestrzeni europejskiej mniej lub bardziej dyskretni, obecnie – może na fali swoich mesjańskich nadziei – zdecydowali się otwarcie wziąć udział w walce. Kołomojski to bardzo wiele mówiący czynnik – przywódca Europejskiego Kongresu Żydowskiego grozi przywódcy Suwerennego Państwa.

Zrobione to zostało otwarcie. Znaczy to, że nie możemy dłużej uważać Żydów za figurę teorii spisku. Żydzi istnieją, są zjednoczeni w żydowskich kongresach i działają na poziomie międzynarodowym na własną korzyść. Zawsze było to jasne i znane, nie było jednak przyznane, by nie urażać ich wrażliwości po doświadczeniach prześladowań jakich doznali podczas II wojny światowej. Obecnie zregenerowali się, dostali własne państwo, a także znaczącą władzę polityczną, ekonomiczną i finansową i powrócili na scenę światowej polityki. Kołomojski jest pierwszym żydem, zaangażowanym w międzynarodową aferę (niemal wojnę) jako głowa ważnej międzynarodowej organizacji żydowskiej. Wypowiada on wojnę Putinowi.

Europejskie żydostwo wypowiedziało wojnę Putinowi – Kołomojski jest tego żydostwa oficjalnym przywódcą. Ten ważny fenomen stanowi potwierdzenie linii Alaina Sorala i Dieudonne Mbala Mbala we Francji, gdzie walczą oni o uznanie Żydów za rzeczywiście istniejącą siłę polityczną – posiadającą swoje interesy, instrumenty, idee, strategie i tak dalej. Nie ma w tym nic antysemickiego. Żydzi istnieją i działają wedle swoich interesów. To zupełnie normalne. Obecnie, europejscy Żydzi (lub też ich część reprezentowana przez Europejski Kongres Żydowski) wypowiedzieli wojnę Rosji. Nic osobistego. Po prostu Żydzi. Mamy zatem po raz kolejny nazistów i mamy po raz kolejny Żydów.

6. Czy przypomina nam to coś z przeszłości? Oczywiście. Pierwszą i drugą wojnę światową. Światowy kryzys gospodarczy, koniec hegemonii USA, porażka Końca Historii i liberalnej globalizacji. Nadchodząca nieuchronnie katastrofa.

Pojawienie się nazizmu jest znakiem instrumentalizacji europejskich nacjonalizmów, by jeszcze raz wywołać wojnę domową w Europie. Dziś, ukraińscy naziści, tak jak i europejscy Żydzi (w osobach Kołomojskiego i BHL) wypowiedzieli Rosjanom wojnę. Jutro, coś podobnego zostanie sztucznie sprowokowane pomiędzy innymi europejskimi ludami. Tak więc witajcie znowu, europejscy naziści. Waszym zadaniem jest obecnie uratować upadającą amerykańską hegemonię. Tak więc witajcie znowu, europejscy Żydzi. Możecie swobodnie wrócić na scenę polityczną. Żadnych więcej traum. Możecie jeszcze raz rozwinąć swoją sprytną strategię.

7. Wnioski dla zwolenników czwartej teorii politycznej. Musimy oprzeć naszą wizję na geopolityce. Istnieje wybór. Atlantyzm, eurazjatyzm, lub coś pomiędzy. Pozycja pomiędzy jest niedogodna. Wybierając potęgę lądową, wybieramy europejską rewolucję. Wybierając potęgę morską, wybieramy jeszcze jedną paneuropejską wojnę domową. Jeśli nalegać będziemy, by nie dokonywać wyboru, ktoś inny zadecyduje za nas.

W wyborze leżą więc nasza wolność i godność. Wybierzcie samodzielne. Wybierzcie niezależnie. Wybierzcie świadomie.

Aleksander Dugin
Tłumaczył z języka angielskiego i przypisami opatrzył: Ronald Lasecki

___________________________

1. „Myślenie Kontynentami”, tytuł wydanej w 1979 r. poświęconej geopolityce pracy barona Heinricha Jordisa von Hohausen (1907-2002).

2. Ihor Kołomojski (ur. 1963) – żydowski oligarcha i aferzysta z Ukrainy, posiada obywatelstwo ukraińskie i izraelskie. Przewodniczy Europejskiemu Kongresowi Żydowskiemu, finansuje Swobodę i Prawy Sektor. 2 marca mianowany został przez p.o. prezydenta w ukraińskiej juncie rewolucyjnej, Aleksandra Turczynowa gubernatorem obwodu dniepropietrowskiego.

3. Bernard-Henri Lévy (ur. 1948) – neokonserwatywny żydowski polityk i publicysta z Francji, jeden z animatorów środowiska „Nouveax Philosophes”, doradca również będącego Żydem francuskiego prezydenta Nicolasa Sarkozy’ego. Bernard-Henri Lévy uważany jest za architekta wojen w Libii i w Syrii, gdzie pośredniczył w nawiązaniu kontaktów pomiędzy rebeliantami a zachodnią klasa polityczną. Jego żoną jest tancerka porno i aktorka w filmach erotycznych, Arielle Dombasle.

Za http://wiernipolsce.wordpress.com
  
marcus
05.06.2014 10:05:51
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)Grupa: Użytkownik

Posty: 2110 #1858052
Od: 2014-5-4
Pozwolę sobie przypomnieć, że ta cała „geopolityka” to wedlług poglądów byłego radzieckiego dysydenta, Aleksandra Zinowiewa, to jest odwracanie uwagi od spraw istotnych. (Patrz jego książka, która została wydana tylko w języku francuskim w Szwajcarii przez L’Age d’homme „La grande rupture”). Zinowiew twierdził pod koniec swego życia emigranta politycznego, że jedyną zdolną się utrzymać i trwać przez dziesiątki lat alternatywą dla tak zwanego „Zachodu” (ściślej super-kapitalistycznej „amerykanizacji” świata) jest ni mniej ni więcej STALINIZM! (On sam, w 1939 roku ponoć chciał brać udział w zamachu na Stalina, za co wyrzucono go wtedy ze studiów.)

Podobne poglądy głosi, poznany przeze mnie w 2004 roku w Kijowie, przewodniczący zreformowanej gminy żydowskiej w Charkowie, baron Edward Hodos, w swych internetowych wystąpieniach występuje on pod amarantowym komunistycznym sztandarem obrońców Sewastopola w 1941 roku, z wizerunkiem na nim Włodzimierza Illicza Lenina, zabytkowym sztandarem przez władze jelcynowskiej Rosji wyrzuconym na śmieci i kupionym przez Hodosa na jakiejś aukcji.

Oczywiście to co dziś mamy na Ukrainie to jest walka żydostwa, które zdominowało USA, z po-komunistycznymi resztkami jakie stanowi dzisiejsza Rosja, w wielu aspektach jej społecznego życia będąca krajem jeszcze bardziej drapieżnie kapitalistycznym niż USA (np. w stosunkach z Białorusią). I właśnie dlatego „oficjalna, firmowana przez Putina-putanę Rosja”, nie chce wesprzeć BŁAGAJĄCYCH O POMOC rebeliantów na wschodzie Ukrainy, bo ci MAJĄ SOCJALISTYCZNE AMBICJE (patrz manifest Gubariewa). A te socjalistyczne idee, zgodnie z planami Pana Świata mają zostać wyszczute z lica Planety na wiek wieków.

Przecież gdyby oficjalna FR zaczęła pomagać „opłotkiewiczom”, to wkrótce i w samej Rosji pojawiły by się glosy domagające się ograniczenia gigantycznych dochodów tamtejszych miliarderów (swą liczbą doganiających liczbę miliarderów w Stanach Zjednoczonych Zawsze Dziewicy). To przecież nie bez przyczyny mój rówieśnik generał Leonid Iwaszow, pomimo że zebrał ponad 600 tysięcy podpisów pod swą kandydaturą, do prezydenckiej „gońki” w roku 2012 został nie dopuszczony. Gorzko on wtedy zauważył, iż „W ROSJI RZĄDZI KRYMINAŁ”. Czyli w istocie rzeczy „od spodu” jest podobnie jak na Ukrainie dzisiaj i jak w odgrywających role „Boga” USA co najmniej od wydarzeń 9-11 2001 roku, kiedy tam doszło do „cichego zamachu stanu”.

A jeśli Putinowska Rosja nie pomoże „oplotkiewiczom” Donbasu, otwarcie nawiązującym do idei marksistowskich, to obecne powstanie w Dombasie padnie tak jak w 1870 padła Komuna Paryska, zniszczona przez własne władze Francji, bardziej się bojące komunardów niż wojsk pruskich w jej granicach. Jak zauważył to „adm” i wielu innych obserwatorów, poprzez nie udzielenie pomocy Doniecku, Oficjalna Putinowska Rosja szybko zostanie znienawidzona nie tylko przez Ukraińców ale i przez Rosjan na Ukrainie, a także przez co bardziej wrażliwych obywateli tego, wciąż największego na świecie kraju. A to logiczne winno doprowadzić do Rosji GEOPOLITYCZNEJ KATASTROFY, jeszcze chyba za mojego życia. No ale interesy klasowe ponadnarodowych z definicji miliarderów mają charakter BOSKI, przy pełnym moralnym poparciu Kościołów Wszystkich Wyznań, nie wyłączając sunnickiego islamu.
  
marcus
05.06.2014 10:13:29
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)Grupa: Użytkownik

Posty: 2110 #1858056
Od: 2014-5-4
Post Scriptum
Obrazek

A oto jak się czują okrążeni w Doniecku „opłotkiewicze”:

ODEZWA IGORA IWANOWICZA STRIEŁKOWA: NIE MAMY JUŻ NIC DO STRACENIA!

– 03.06.2014 r.

– WAŻNE!!!

Обращение Игоря Ивановича Стрелкова 03.06.2014. ВАЖНО!!!

3 czerwca 2014 r. 5:58 PM

“Ludzie, którzy zginęli dzisiaj w szeregach pospolitego ruszenia (wszyscy jak jeden – to miejscowi, urodzeni w regionie donieckim) nie chcieli być bohaterami. Martwymi. I, możliwie, że nie zostaliby nimi, gdyby były u nas pod dostatkiem broń i wyposażenie, instruktorzy i chociaż elementarne zaplecze, tyły.

Długo milczałem na temat „pomocy Rosji”. Dlatego, że wszystko rozumiem – i niuanse „wielkiej polityki”, w porównaniu z którymi Sławiańsk – to maleńka kruszynka – plamka na obrusie Historii i ogromne ryzyko, na które powinna pójść Rosja, aby pomóc nam siłą zbrojną i masa innych czynników uwzględnionych i nieuwzględnionych.

NIE ROZUMIEM TYLKO JEDNEGO : DLACZEGO MOŻNA BYŁO, RYZYKUJĄC WSZYSTKIM, RATOWAĆ KILKA DZIESIĄTKÓW TYSIĘCY, SZANOWANYCH PRZEZE MNIE OSETYŃCZYKÓW – KUDARCÓW, RZUCIWSZY SIĘ IM DO POMOCY, NIE PATRZĄC NA NIC, A RÓWNOCZESNIE MIESIĄCAMI JUŻ „MARUDZIĆ” Z PILNĄ, NIEZBĘDNĄ POMOCA ROSJANOM??? KTÓRYCH TUTAJ SĄ MILIONY!!!

Czy naprawdę w Moskwie myślą, że kilka setek byle jak uzbrojonych rosyjskich ochotników – to jest wszystko, czego potrzeba i że tego zupełnie wystarczy? Chciało by się zobaczyć teraz w okopach w Siemienowce chociaż jednego urzędnika, „odpowiadającego” za Południowy Wschód (oni są)…

Teraz w Krasnym Limanie ludzi rozstrzeliwuje się po prostu na ulicach. W Zielonym Klinie w najlepszym wypadku wywozi się w nieznanym kierunku, a w gorszym – rozstrzeliwuje się każdego, kto nie ma miejscowego zameldowania. I to wszystko w sytuacji, gdy nasi żołnierze z pospolitego ruszenia wszyscy już stamtąd się wycofali! Czy to za mało dla ingerencji wojskowej??? Ile trupów jeszcze potrzeba, aby podjąć decyzję? Albo ja, zamiast twardej obrony, powinienem się zająć ratowaniem ludzi? Masową ewakuacją? Ja nie będę mógł ze swoimi skromnymi siłami zrobić nawet tego.

To wszystko, znów zaczął się atak, sądząc po strzelaninie.

Można drukować, rozpowszechniać. Nie mamy już nic do stracenia”.

http://rons-inform.livejournal.com/

Tłumaczył Janusz Sielicki

3.6.2014
A oto jak się czują okrążeni w Doniecku „opłotkiewicze”:

ODEZWA IGORA IWANOWICZA STRIEŁKOWA: NIE MAMY JUŻ NIC DO STRACENIA!

– 03.06.2014 r.

– WAŻNE!!!

Обращение Игоря Ивановича Стрелкова 03.06.2014. ВАЖНО!!!

3 czerwca 2014 r. 5:58 PM

“Ludzie, którzy zginęli dzisiaj w szeregach pospolitego ruszenia (wszyscy jak jeden – to miejscowi, urodzeni w regionie donieckim) nie chcieli być bohaterami. Martwymi. I, możliwie, że nie zostaliby nimi, gdyby były u nas pod dostatkiem broń i wyposażenie, instruktorzy i chociaż elementarne zaplecze, tyły.

Długo milczałem na temat „pomocy Rosji”. Dlatego, że wszystko rozumiem – i niuanse „wielkiej polityki”, w porównaniu z którymi Sławiańsk – to maleńka kruszynka – plamka na obrusie Historii i ogromne ryzyko, na które powinna pójść Rosja, aby pomóc nam siłą zbrojną i masa innych czynników uwzględnionych i nieuwzględnionych.

NIE ROZUMIEM TYLKO JEDNEGO : DLACZEGO MOŻNA BYŁO, RYZYKUJĄC WSZYSTKIM, RATOWAĆ KILKA DZIESIĄTKÓW TYSIĘCY, SZANOWANYCH PRZEZE MNIE OSETYŃCZYKÓW – KUDARCÓW, RZUCIWSZY SIĘ IM DO POMOCY, NIE PATRZĄC NA NIC, A RÓWNOCZESNIE MIESIĄCAMI JUŻ „MARUDZIĆ” Z PILNĄ, NIEZBĘDNĄ POMOCA ROSJANOM??? KTÓRYCH TUTAJ SĄ MILIONY!!!

Czy naprawdę w Moskwie myślą, że kilka setek byle jak uzbrojonych rosyjskich ochotników – to jest wszystko, czego potrzeba i że tego zupełnie wystarczy? Chciało by się zobaczyć teraz w okopach w Siemienowce chociaż jednego urzędnika, „odpowiadającego” za Południowy Wschód (oni są)…

Teraz w Krasnym Limanie ludzi rozstrzeliwuje się po prostu na ulicach. W Zielonym Klinie w najlepszym wypadku wywozi się w nieznanym kierunku, a w gorszym – rozstrzeliwuje się każdego, kto nie ma miejscowego zameldowania. I to wszystko w sytuacji, gdy nasi żołnierze z pospolitego ruszenia wszyscy już stamtąd się wycofali! Czy to za mało dla ingerencji wojskowej??? Ile trupów jeszcze potrzeba, aby podjąć decyzję? Albo ja, zamiast twardej obrony, powinienem się zająć ratowaniem ludzi? Masową ewakuacją? Ja nie będę mógł ze swoimi skromnymi siłami zrobić nawet tego.

To wszystko, znów zaczął się atak, sądząc po strzelaninie.

Można drukować, rozpowszechniać. Nie mamy już nic do stracenia”.

http://rons-inform.livejournal.com/

Tłumaczył Janusz Sielicki

3.6.2014

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » ŻYDZI WYPOWIEDZIELI WOJNĘ ROSJI

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta